Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Homm Bitkisel Ürünler Üye Olmanın Sonucu

Sibel
13 Ocak 01:58
26.223

Hommbitkisel'e 6 ay önce üye oldum ve 6 ay boyunca bana üye verilmedi. 'Ekibinizi biz kuruyoruz, satış şartı yok' vaatleriyle üye yapıyorlar. 'Fenomen altına ekleneceksiniz, o üyeleri veriyor' dediler. Ancak 6 ay boyunca böyle bir şey olmadı. Ayrıldığımda altımda 7 üye vardı. Nasıl mı? Aktifliğe katılanlara çekilişle üye veriliyordu ve aktiflik ücreti 450 TL idi. Daha sonra WhatsApp gruplarında 'Bizde üye var da biz mi vermiyoruz? ' şeklinde konuşuyorlardı. Evet, çekiliş adı altında para ile üye veriyorlar. Parayla üye aldığımı banka hesaplarımla kanıtlayabilirim. Ekibin içinde baskı ve sindirme yoluyla olumsuz durumlarda müdahale edip, mesajları silen ve kişiyi sindiren kişiler var. Sorunlarınızı anlatmaya çalıştığınızda dinlemeden bu kişilere inanıp, sorgusuz sualsiz panelinizi kapatabiliyorlar. Hayatımda bu kadar profesyonellikten uzak bir Network şirketi görmedim. 'Biz aileyiz' görünümü altında başarısız bir şirket. Adaletten bahsetmelerine rağmen, adaletle uzaktan yakından alakaları olmayan bir firma. Tek kelimeyle zaman ve para kaybı.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Kübra

Kötü bir ekiple çalışmışsınız maalesef sizin adınıza üzüldüm. Benim bulunduğum ekip böyle problemler yok ve liderimiz çok ilgili. 2 ayda Turkuaz müdür oldum ve şu an altımda 45 üye var :) dilerseniz sizi ekibime davet etmek isterim :)

Sibel

Beni bu konuyla ilgili kibarca uyardılar hanımefendi istifa edersem 6 ay geri dönemez misim bilginize zaten farklı bir Network şirketinden teklif geldi çalışıyorum teşekkürler üst liderinizi de tebrik ediyorum

Sakine

Katılıyorum 1 kişinin lafına bakarak kapattılar sayfamı helal etmiyorum hakkımı

Benzer Şikayetler

Benzer Şikayet Yaz