Eponj Home

Eponj Home

12 ŞİKAYET
1 TEŞEKKÜR
%33 MEMNUNİYET DÜZEYİ
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...
  • Cevap Yok
  • Cevaplama oranı:
  • Cevaplama hızı:

%100 naylon çıktı. bugün geldi. 2 takım almıştım pike ve nevresim takımı ikisi de boş.

01 Aralık

Geçenlerde Trendyol vasıtasıyla Eponj Home'dan (ev ev) diye de geçiyor. 89.90 TL…

08 Kasım

Tek kişilik %69 pamuklu yapıldığını iddia ettikleri nevresim takımını sipariş et…

31 Ekim

Selçuk'un Teşekkür Mesajı

Hepsiburada.com'dan istemişdim. Firmada temin edilmediğini söylemişlerdi. Bende itiraz ettim gerekeni söyledim ve dün akşam kargoyu teslim ettiler ve sorun çözüldü.

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

16 Ağustos

Ben iki tane aldım resimlerine güvenerek ve sevinerek, maalesef hüsrana uğradım. Neden mi? Çünkü kumaş o kadar kötü ki pazar da 1 liraya alınan kumaş türü resmen resimdeki renk ile alakası yok daha soluk bir renge sahip. Bu paraya düzgün kumaş yapın ya millete yazık ya.

27 Temmuz

Sahibi çalışanları ürünleri tam bir fiyasko. Sahibi denilen şahsın ne dediği belli değil zaten... Ürünleri yollayın deyip ürünleri bana geri yollamıyor. Ürünleri ucuzlukta son nokta aldığım ürünlerin 3 tanesi k…

29 Nisan

Trendyol'dan aldığım tek kişilik Eponj Home yatak örtüsü ve çift kişilik nevresim takımı kalitesi sıfır. Boyut olarak küçük pamukla alakası olmayan naylon ürünleri satıyor yazıklar olsun.

26 Nisan

Birkaç gün önce Hepsiburada.com'dan Eponj Home adlı firmadan nevresim takımı aldım. Hepsiburada.com'dan daha önce birçok alışveriş yaptığım için gayet rahat olarak ürünü bekledim. Ama gelen ürünün resimdeki ile hiçbir alakası yok maalesef. Kumaşı kötü, üzerinde birçok d…

24 Nisan

Hepsiburada.com 'dan #eponjhome dan yatak örtüsü siparişi verdim, böyle gösterildiği gibi bir boyutu yok. Yatağı kapatan yerleri süpüren şekilde yani. Tamam fiyat güzel ama her açıdan fotoğraf çekilmemesi kandırmaktan başka bir şey değil!

02 Nisan

Morhipo'dan fiyatına ve renklerine aldanıp aldım pamuklu diye sattıkları ürün çarşafları sert ve naylon çıktı, aynı gün iade ettim kalite sıfır .

27 Mart
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları