Toplam çözüm sayısı
..
Destekfx ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mustafa'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Yatırım Hesabımın Destekfx Tarafından İsteyerek Batırılması.

5749görüntüleme
Mustafa
Mustafa 07 Temmuz 2020 14:35

Destekfx' le yaklaşık 6 aydır hesabımın müşteri temsilcisi marifetiyle batırdığı yanlışından dönmedi. Müşteri temsilcileri yatırımcıları bilerek yanlış yönlendirdi ve ikaz etmeme rağmen ben profesyonel olmadığım halde hesap batmaz abi batarsa da biz büyük firmayız telafi ederiz yazışmaları WhatsApp ® da duruyor. Hesap stop out olunca (10.200 USD) sadece üzüntü belirten mail attılar bir daha da hiç kimse telefonuma bakmadı. İnsanla dalga geçer gibi müşteri temsilcimiz Metin Bey' in yatırımcıları üzdüğü doğru yollarımızı ayırdık batan hesaplara bir şey yapamıyoruz gibi gülünç cevap verdiler. Destekfx kurumsal firmadır diye yatırım yaptım lakin müşterilerinin batmasından kar eden bir firma olduğunu öğrendim. Yaklaşık 6 aydır firmanın yanlıştan dönmesini bekliyorum hiçbir muhatap yok bulamıyorum maillerime cevap alamıyorum. Sorunun çözülmesi talebiyle. Saygılarımla.

Gelişme
Gelişme

16 Eylül 2020 12:33

Müşteri temsilcisi adı neydiği belli olmayan M** diye birisi firma ile ortaklaşa iş yaparak iki ay içiersinde hesapları stop aut yaptırıyor sonrasında kimse size dönüp bakmıyor.  

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Suat
Suat26 Haziran 13:58
 

Benimde 4500 dolar olan hesabımı 1 lot ons altın işlemi açarak batırdılar. Adı Özgr olan danışman bilinçli olarak hesapları patlatıyor. Hakkım helal değildir.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile