Visit
to read complaints and reviews, or file yours.

Daewoo Elektronik DWC-UD1212RP
Ürün Analizi
- Şikayetler
Çok Karşılaştırılanlar
Daewoo Elektronik DWC-UD1212RP
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Kurutma | Var |
| Derinlik | 792 mm |
| Genişlik | 630 mm |
| Yükseklik | 976 m |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Enerji Sınıfı | A |
| Yıkama Kapasitesi | 12 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |