Babystar

Babystar

8 ŞİKAYET
0 TEŞEKKÜR
%10 MEMNUNİYET DÜZEYİ
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...
  • Cevap Yok
  • Cevaplama oranı:
  • Cevaplama hızı:

Bir bez bu kadar kalitesiz olur. Resmen poşetin içine kağıt koyup paketlemişler verdiğim para çöp oldu. Sıvıyı hiçbir şekilde tutmuyor sürekli sızdırıyor yazık ya vallahi yazık helal etmiyorum verdiğim parayı.

29 Aralık 2018

Bu kadar kötü bir bez olamaz. Güvendim aldım, çocuğumun poposunu bezin değdiği her yeri pişik yaptı. Yanık gibi oldu. Kakayı ve çişi taşırması da ayrı bir sorun! Bir daha asla almam. Bu bez üretimden kaldırılmalıdır. Bebeğimin sağlığıyla bu şekilde oynayamazsınız. Yazık…

03 Kasım 2018

Deneme amaçlı aldığım ve kullanmaya başladıktan sonra pişman olduğum Baby Star bebek bezini taktıktan bir süre sonra (1-2 saat) sızdırmaya başlıyor bu yüzden sürekli kıyafet değiştirmek zorunda kalıyoruz. Verilen paraya yazık. Sızdırmazlık testi 0.

30 Ekim 2018

Bir bez ancak bu kadar kötü üretilebilir naylon poşet bin kat daha iyidir çocuğun altı yara oldu!

27 Mayıs 2018

Baby Star bebek bezi ne kadar kötü bir bezmiş yaaa alıp bir deneyim dedim keşke denemeseydim mahvetti çocuğumu, resmen hem pişik hem de alerji yaptı. Göbek kısmı resmen kıpkırmızı oldu ve çok çabuk çis çıkartıyor saat başı kıyafet değiştiriyorum.

21 Mayıs 2018

Babystar marka denemek amaçlı çocuk bezi aldım. Resmen çocuğumu mahvetti. Poşete pamuk sarılmış gibi çocuğumun her tarafı sırılsıklam insana kullanmak bir yana biraz insaf Allah aşkına küçücük çocuğumun her tar…

03 Mayıs 2018

Ülker'in ürünü olduğu için güvenebileceğimi düşünüp Ürününüzü kullandım hiç memnun kalmadım ilk kullanımda pişik yaptı ve çok sert.

31 Ocak 2018

Nefret olsun o bez ne ya öyle bez bağlasam daha iyi, çişi de emmiyor dışına çıkıyor bir de çocuğun poposu tüm yara!

21 Ocak 2018

Babystar bebek bezi kullandım. P**' dan bu ne olduğu belirsiz beze geçme sebebim Yahudi mallarına tepkimden dolayı oldu. Tamam Yahudi malı protesto edelim de bizim Türk'ler de bir düzgün malı üretmezler arkadaş. Fiyatını yine aynı tut ama kaliteden çalma. Bu bezi kullan…

08 Ocak 2018

Babystar bebek bezi kullandım. Çocuğumun her yeri pişik oldu. Kaşıntı vs. çocukta 360 adet bez aldım. Ülker'dir diye güvendim. Ama maalesef tam bir fiyasko yazık sağlığımıza Tüketici Hakem Heyetine gitmemiz gerek.

28 Kasım 2017
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları