Babystar

Babystar

%0 MEMNUNİYET DÜZEYİ
0 TEŞEKKÜR
9 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

Bir bez ancak bu kadar kötü üretilebilir naylon poşet bin kat daha iyidir çocuğun altı yara oldu!

27 Mayıs

Baby Star bebek bezi ne kadar kötü bir bezmiş yaaa alıp bir deneyim dedim keşke denemeseydim mahvetti çocuğumu, resmen hem pişik hem de alerji yaptı. Göbek kısmı resmen kıpkırmızı oldu ve çok çabuk çis çıkartıyor saat başı kıyafet değiştiriyorum.

21 Mayıs

Babystar marka denemek amaçlı çocuk bezi aldım. Resmen çocuğumu mahvetti. Poşete pamuk sarılmış gibi çocuğumun her tarafı sırılsıklam insana kullanmak bir yana biraz insaf Allah aşkına küçücük çocuğumun her tar…

03 Mayıs

Ülker'in ürünü olduğu için güvenebileceğimi düşünüp Ürününüzü kullandım hiç memnun kalmadım ilk kullanımda pişik yaptı ve çok sert.

31 Ocak

Nefret olsun o bez ne ya öyle bez bağlasam daha iyi, çişi de emmiyor dışına çıkıyor bir de çocuğun poposu tüm yara!

21 Ocak

Babystar bebek bezi kullandım. P**' dan bu ne olduğu belirsiz beze geçme sebebim Yahudi mallarına tepkimden dolayı oldu. Tamam Yahudi malı protesto edelim de bizim Türk'ler de bir düzgün malı üretmezler arkadaş. Fiyatını yine aynı tut ama kaliteden çalma. Bu bezi kullan…

08 Ocak

Babystar bebek bezi kullandım. Çocuğumun her yeri pişik oldu. Kaşıntı vs. çocukta 360 adet bez aldım. Ülker'dir diye güvendim. Ama maalesef tam bir fiyasko yazık sağlığımıza Tüketici Hakem Heyetine gitmemiz gerek.

28 Kasım 2017

Babystar bezi kullandım, deneme amaçlı ve felaket. Çocuğumun altını ve bacaklarını öyle bir pişik etti ki anlatamam. Çocuğun poposu dokunmaz hale geldi. Bir daha asla!

01 Kasım 2017

Babystar bezi tam bir fiyasko çocuğum 3-4 gün içinde yara bere içinde kaldı ya yandı resmen yandı özel bölgesi mahvoldu çocuğumun. Ne uyuyabiliyor ne bir şey kaşıntısı da cabası zaten bu sağlık ya oyuncak değil bir de bebek sağlığı bütün çiş dışarıda sanki bez yok çocuk…

25 Ekim 2017

Baby Star bebek bezi aldım. Bebeğimin altında ve bel bölgesinde kabarmalar meydana geldi. Bu kadar kalitesiz bir bez beklemezdim Ülker'den. Üstelik cişi geçiriyor.

11 Ağustos 2017

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön