Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Çözüldü

Antibiyotik Kullanımı Sonrası Yüksek Ateş Problemi

Antibiyotik Kullanımı Sonrası Yüksek Ateş Problemi
27 Aralık 2024 01:3610.633
Alican'ın Teşekkür Mesajı
“Hemen ertesi gün bir doktor arayıp durumu anlatmamı istedi ve gerekli yönlendirmeleri yaptı teşekkür ederim”

Merhaba, biz de 2,5 yaşındaki çocuğumuza doktor reçetesi ile başladık ama Atabay İlaç Firması'nın Klamer antibiyotiği kullanımı sonrası yüksek ateşe neden oldu. Her kullanım sonrası ateşi 41 derecelere kadar çıkıyor. 12 saat arayla 7. dozu aldık. Bırakmak istiyoruz ama antibiyotik tedavisini yarıda bırakmak da çok doğru değil. Firmadan bir yetkili acilen bana ulaşabilirse sevinirim.

27 Aralık 2024 14:03 (Şikayetten 12 saat sonra)

Sn A. Belirttiğiniz bildirim için verdiğiniz iletişim bilgilerinden ulaşılarak yanıt verilmiştir. Saygılarımızla, Atabay İlaç

Alican
29 Aralık 2024 19:19

Hemen ertesi gün bir doktor arayıp durumu anlatmamı istedi ve gerekli yönlendirmeleri yaptı teşekkür ederim

Yorumlar

22 Ocak 2025 23:34

Bilgilendirme neydi buraya da yazar mısınız? Biz de bugün başladık ve ateşi inmiyor. Dün şurupla inmişti ateş. Antibiyotikten bir saat sonra 5 mg Calpol de verdim ne olur olmaz diye. Gece uyandırıp yarım doz daha Calpol mu versem diyorum. Kendinden geçmiş uyuyor, ıslak bezlerin farkında bile değil...

Benzer Şikayetler

Video Şikayetler

Atabay İlaç Firması Karışım Homojen Değil

Atabay İlaçFirması Karışım Homojen Değil

Profil fotoğrafı
Pınar
Parol Şurup Yeni Açtığım Halde Jel Kıvamında!

Parol Şurup YeniAçtığım Halde Jel Kıvamında!

Profil fotoğrafı
Rukiye