Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Mobilfx Mağduriyeti

Nilay
09 Kasım 2023 16:22
1.500

Mobilfx bir yıldır 16.541 USD paramı aldılar her yerden engellediniz. Hala başka başka yollarla yanıltıp para talep ediyorsunuz. Başka başka firmaların isimlerini kullanarak paranızı Kurabiliriz diyorsunuz. O yetmedi metadan arıyoruz paranız bizim havuzumuzda lot şartı ile 3459 dolar yatırın paranızı çekin diye yaklaşımlarda bulunuyorsunuz.

Bu da yetmezmiş gibi Aceleci bir şekilde hakkınız yanacak diyorsunuz. Ne hakkından bahsediyorsunuz. Hala insanları yanıltmanın peşindesiniz yetmedi mi aldıklarınız. Para sigorta adı altında yanıltmaya çalışıyorsunuz. Yettiniz artık.

profile profile
2 Destek
3 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Müge

Sahte evraklar hazırlıyorlar. Bunlar için Avustralya Hollanda ve İngiltere sermaye piyasaları ile görüştüm. İngiltere bu konuyla ilgilendi haklarında daha fazla bilgi vermemi istedi. Avrupa da dolandırı cılar la mücadele birimleri var. Bana sürekli ülkenizdeki dolandırı cılar la mücadele birimine bildirin, diyorlar. Kıyamam ne kadar iyimserler :)

Mehmet

Gecen yıl (2022) Kasim ayında, başka bir mağdur bu kurumlarla gorustu, şikayetler de bulabilirsiniz. Maalesef söyledikleri hiçbir şey gerçek değil. Kullanılan isimler takma ve birçok şey.

Nilay

İşin ilginç yanı söyledikleri sigorta firmasına mail attım bana dönüş yaptılar doğru diye sanırım bir site kurdular. Para adı altında mailime dönüş yaparak doğruluk payı verdi ama atladıkları bir şey var önce meta dedim sonra mobil dedim ikisine de doğru dedi ve orada yanıldı Allah'a havale ediyorum

Benzer Şikayetler

1

Mobilfx Exxon Mobile İsmini Kullanan Firma

Hikmet
15 Mart 09:07
113

Düşmeyin Bu Mobil Fx Ağına

Isa
04 Kasım 2023 21:30
85

Mobilfx Paraya El Koyma

Serkan
26 Ekim 2023 13:45
1.463
Benzer Şikayet Yaz