09 Şubat
Yorum Yap
#11563822

Bursa Medical Park Hastanesi Randevu Saatine Uymuyor

Medical Park Bursa Ortopedi Y** beye bugün 14:30' a kontrol randevusu aldım. Saat oldu 15:00 hala içeri almadılar dedim. Benim randevum yarım saat aştı. Yardımcısı hanım bugün randevular yoğun biraz dedi. İçerideki hasta çıksın bir hasta daha var sonrasında sizi alacağız dedi. 30 dakika aşmasına rağmen hala daha da aşacağını söyledi. Burası özel hastane ve ben randevusuz gelmedim.


14:30 randevu saatim içerideki hasta durumuna göre 5-10 dakika aşma kabul edilir ama 50 dakika aşma olmaz. Randevu veren kişiler hastaların kaç dakika içeride kalacağını düzgün hesaplayıp randevu vermeli. Bu kadar para ödeyip devlet hastanesinden çok beklerdim nerede kaldı özel hizmet?

Ayşe Ayşe 1.130 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi13 Şubat

    Merhaba Ayşe Hanım; Daha kaliteli hizmet sunabilmek adına değerli geri bildiriminiz için Medical Park olarak teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz görüşünüz ile ilgili değerlendirmeler için belirttiğiniz numaralardan size ulaşamadık. Mail adresinize ilettiğimiz mail ile de sizi bilgilendirdik. Konu ile ilgili olarak tarafımıza dönüş yapabilirsiniz. Her türlü paylaşımınız için Hasta İletişim Birimi ya da Memnuniyet Merkezimiz ile irtibata geçebilir,talebinizi 7/24 hizmet veren Memnuniyet Merkezimize 444 4 484 no’lu telefondan 3’ü tuşlayarak ya da https://online.medicalpark.com.tr/sizi-dinliyoruz linkinden iletebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler