Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Kagaiju.com

26Şikayet
0Çözüm
Şikayet Yaz
Şikayetler
26 Şikayet
  • Çözülen
  • Videolu
Kagaiju.com
  • Çözülen
  • Videolu
2

Kagaiju.com Platformu Adı Altında Yanıltma

profile
15 Temmuz
53

Kagaiju'da yanıltma sistem üzerinden görevler veriliyor karşılığında ücret yatırılıyor görevlerin bitiminde biriken komisyon ücreti mi alacağım söylendi ve bitirdik 100 bin TL'ye yakın ücret yatırdım biriken komisyon 164 bin 666 kusur tl idi ama söyledikleri gibi paramı çekemedim çekeceğim söylendi ...

2

Kagaiju.com Hepsiburada İsmi Kullandılar. Paramı Vermediler.

profile
02 Temmuz
156

Hepsiburada sitesinde iş fırsatı olarak karşıma çıktılar. Hepsiburada diye güvendim. Üstelik deprem bölgesine yardım adı altında zaafım kullanıldı. Küçük rakamlarla başlatıp görevler verdiler. İade edeceğiz dedikleri parayı vermediler. Şimdi hiçbirine ulaşamıyorum. Hesabımı kapatmışlar bir de.

Kagaiju.com Hepsiburada İsmi Kullandılar. Paramı Vermediler.

Kagaiju.com Şikayetçiyim Kagaiju Paramı Vermiyor

profile
20 Haziran
197

Bu site üzerinden yanıltıldım. Yaklaşık olarak 25000 TL civarında yatırım yaptım. Her defasında ücretler artarak devam etti ve bu son göreviniz yatırın paranızı çekin yalanına kandım maalesef ki. Belki yatırdığımız parayı kurtarırız diye sonuçta umut fakirin ekmeği politikası işte ne yazık ki elimiz...

Kagaiju.com Hepsiburada Evden Kazanç İşinde Mağdur Oldum

profile
20 Haziran
203

Hepsiburada Evden Kazanç adı altında bitmeyen siparişler verdirip görev tamamlama adı altında binlerce liramızı aldılar. İçerideki parayı alabilmek için 12 bin TL'ye yakın bir meblağı yatırmamız gerektiğini söylüyorlar. Lütfen bu mağduriyetimi giderin.

Kagaiju.com Hepsiburada Evden Kazanç İşinde Mağdur Oldum
Kagaiju.com Hepsiburada Evden Kazanç İşinde Mağdur Oldum
Kagaiju.com Hepsiburada Evden Kazanç İşinde Mağdur Oldum
+6

Kagaiju.com Para Kaybı Yaşadım

profile
17 Haziran
93

Resmen yanıltma. 200₺ ile başladım. Yerde şu an 12.000₺ görev çıkıyor. Hiçbir şekilde paramı geri alamadım. Bu görev son paranızı alacaksınız dediler vs. Dediler. Yaptıkça para çoğalıyor bence o paraların üstüne buz gibi soğuk su içmemiz lazım. 200₺, 1000₺, 1600₺, 5500₺ şimdi işe 12.000₺ istiyorlar.

Kagaiju.com Para Kaybı Yaşadım
1

Kagaiju.com İnsanları Yanıltması

profile
16 Haziran
171

Maalesef bende giriş yaptım. Evlilik hazırlığı yapıyordum. Ek gelir olsun diye şansımı deneyim dedim, denemez olaydım. Platform adı altında alışveriş gibi gösterip sistemin içine çektiler. Sonu gelsin diye kredi çektim, avans çektim anlayacağınız battım. Son istedikleri 50. 000 sonra aklıma Şikayetv...

Kagaiju.com Ticari Amaçla Biriktirdiğim Parayı Kaptırdım

profile
09 Haziran
133

Aynı olay benim başıma da geldi. IBAN bilgilerinden birisini buldum. Kendisi zaten bilgisayar mühendisi olduğunu yazdı. Arama yapılmıyor ve kendisini arayamıyorum. Sayfadaki insanlar bot olabilir ya da yabancı bilemedim. Ben 2200₺ kaptırdım. Ödeme yap paranı al diyor, başkalarıyla olan dekontları at...

Kagaiju.com Ticari Amaçla Biriktirdiğim Parayı Kaptırdım
Kagaiju.com Ticari Amaçla Biriktirdiğim Parayı Kaptırdım
Kagaiju.com Ticari Amaçla Biriktirdiğim Parayı Kaptırdım
+2

Kagaiju.com Kagaiju Sitesinden Paramı Geri Alamıyorum

profile
16 Mayıs
263

Kagaiju sitesinde tonla paramı kaybettim ve geri alamıyorum. İlk başta küçük kazançlar sağladılar ancak daha sonra para çekmek için ekstra para istediler ve ben de battım. Paramı da geri alamadım. Şikayet etsem bir şey geçer mi? Lütfen yardımcı olun.

Kagaiju.com Para Yükle Ve Bul Emrivaki İle Mağdur Ediliyorum

profile
30 Nisan
953

Ben de mağdurlardan biriyim. Her seferinde görevi tamamlamak için para yükle diyorlar. Bir de bul ve yükle emrivaki. Paramızı nasıl alabileceğiz? Alan var mı acaba? Yardımlarınızı bekliyorum ya da yol gösterir misiniz? Bana da nereden bulaştım bunlara.

Kagaiju.com Görev Yap Komisyon Kazan Yalanı

profile
25 Nisan
835

Hepsiburada görev yap komisyon kazan yatırılan paraları vermiyor devamlı yeni görev yeni görev yatırdıklarımı geri almanın bir yolu yok mu dekontlar mevcut çok mağdurum hiç oyundan çıkarmıyorlar devamlı para yatır ama çekemiyorsunuz resmen koydular lütfen yardım edin.

Kagaiju.com Kagajiu.com Paramı Vermiyor

profile
20 Nisan
882

kagaiju.com/home bu site benim paramı aldı. Sipariş oldukça kazanacağım sandım her seferinde bu parayı yaptıktan sonra kazancınızı alabilirsiniz dediler. Bende param yanmasın diye inandım ve yatırdım. İlk defa böyle bir şeye bulaştım. Bugün paramı o platform hesabından çekebilmek için son gün. Ve ki...

Kagaiju.com'dan Yatırım Yanıltması

profile
16 Nisan
1.093

Bu site üzerinden yanıltıldım. Yaklaşık olarak 20.000 TL civarında yatırım yaptım. Her defasında ücretler artarak devam etti ve bu son göreviniz yatırın paranızı çekin yalanına kandım maalesef ki. Belki yatırdığımız parayı kurtarırız diye sonuçta umut fakirin ekmeği politikası işte ne yazık ki elimi...

1

Kagaiju.com Hepsiburada Adı Altında Yapılan Saadet Zinciri Olayı

profile
13 Nisan
1.214

Ben de Hepsiburada adı altında https://kagaiju.com/home a para yatırdım fakat yüksek miktarda para çekme limitini açmam için 42000 TL yüklememi söylediler. Fakat yatırmadım bilerek. Param içeride. Lütfen artık birileri bu duruma el atsın. Yoksa daha çok kişi zarar görecek maddi açıdan.

Kagaiju.com Hepsiburada Adı Altında Yapılan Saadet Zinciri Olayı

Kagaiju.com Adıma Açılmış Hesap

profile
12 Nisan
489

İnternetten online iş imkanlarına bakıyordum ve depremzedeyim diye işe ihtiyacım vardı linkin sonu .com veya.org olan güya güvenilir bir siteden linke tıkladığımda Hepsiburada ile iletişime geçirdiler kagaiju.com'dan sipariş çıktım ve beni yanılttılar bunun hemen çözümlenmesini istiyorum. Mağduriyet...

Kagaiju.com Mağdur Oldum, Paramı Geri Alamıyorum!

profile
11 Nisan
471

kagaiju.com sitesinden Hepsiburada altyapısıyız deyip yanıltıldım. Hesaplarına EFT ile para yolladım paramı istediğimde geri alamadım, vermediler. Şikayetçiyim sonuna kadar şikayetçiyim. Davacıyım geri dönüş sağladığımda ise yine para talep ediyorlar. Yetkili birimlerle iletişime geçtim!

Kagaiju.com Evden İş İmkanı Adı Altında Yalan Reklam!

profile
11 Nisan
198

Hepsiburada ismi kullanılarak evden iş imkanı atılan mesaj ile yanıltılmaya çalışıldım bu konuyla alakalı lütfen bir an önce önlem alınsın. Hepsiburada ismi kullanılarak evden iş imkanı atılan mesaj ile yanıltılmaya çalışıldım bu konuyla alakalı lütfen bir an önce önlem alınsın.

Kagaiju.com Evden İş İmkanı Adı Altında Yalan Reklam!

Kagaiju.com Beni Yanılttı Paramı Geri İstiyorum

profile
10 Nisan
558

Kagaiju adlı site ilk başta paramızı verdi fakat sonra sipariş fiyatlarını yükselterek para yatırmaya zorladı. Son göreviniz yapın ve paranızı çekin diye, şimdi yatırdığım para ile kaldım. 10000 TL para yatırmamı istiyorlar. Şimdi mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Kagaiju.com Online Yapılan Yanıltma

profile
09 Nisan
196

kagaiju.com 7000 TL paramı aldı geri alamıyorum kazanç falan yok bunlar da. İlk girdiğinizde küçük miktarlar kazandırıp göz boyuyorlar sonrası yok temsilcileri de yardımcı olmuyor. Otomatik cevaplar veriyor sadece. Yatırdığınız parayla kalırsınız.

Marka Profili

Kagaiju.com bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Kagaiju.com henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Marka Karnesini Gör