Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Aymnet Ürünleri İşe Yaramıyor

İlknur
17 Nisan 14:54
12.267

B**** Hanım'ın aymnet ile ilgili tüm eleştirilerine katılıyorum. Aldığınız ürünün parasının %60 ını aracılar alıyor. Bu nedenle ürünler çok pahalı. Madem ürünlerinize bu kadar güveniyorsunuz, aracıları sistemden çıkarın, ürünleri ucuzlatın ki daha çok insan yararlansın. Ama bunların amacı bu değil maalesef. Hem de ürünlerin faydalı olduğunu düşünmüyorum.

Beni de detayları söylemeden sisteme dahil etmek istediler. Sağlık problemlerimizi söyleyin deyip gerekli gereksiz bir sürü ürün aldırdılar. Hem babam hem de kendim için aldım. Ancak hiçbir faydası olmadığı gibi hem babamın hem de benim sağlığım bozuldu. Maalesef ki babamı da kaybettik. Ben ise son yıllarda hiç kullanmadığım kadar antibiyotik kullanmak zorunda kaldığım gibi, tiroid iltihabı olduğum için kortizon da kullanmaya başladım. Metabolizmam altüst oldu maalesef. Bunları Allah'a havale ediyorum. Çünkü bunun dışında bir şekilde çözümü çok zor. Ancak yazdıklarımızdan belki insanlar uyanır da, bizim gibi kandırılmalarına engel oluruz.

profile
1 Destek
17 Nisan 15:26 (Şikayetten 32 dakika sonra)

Sayın i****** Ürünlerimizin hiçbiri hastalık teşhis ya da tedavisi için kullanılmamakta olup size bilgi veren kişinin de bunu söylemesi gerekmektedir. Bu gibi durumlarda [email protected] mail adresine bilgilendirme yapabilir her türlü şikayetinizi iletebilirsiniz. İyi günler dileriz.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

AYMNET Sponsorlarınız İle Sık İletişime Geçmelisiniz

Asel
08 Haziran 02:04
740

Aymnet Üyelik İptali Ve Ücret İadesi

İbrahim
27 Mayıs 10:28
1.194

AYMNET Hayal Satıcılarına Dikkat!

Betül
16 Nisan 17:39
13.841
3

AYMNET Müşteri Memnuniyetsizliği Ve İade Süreci Hüsranı

İffet
02 Nisan 17:23
7.393

AYMNET Üyeliğimin İptal Edilmesini İstiyorum

Okan
04 Mart 11:27
1.032
Benzer Şikayet Yaz