Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Çanakkale Atlas Tıp Merkezi Zorla Taahhüt İmzalatma Ve Mağdur Etme

profile
Öykü
24 Temmuz
672

18 Temmuz Salı günü Çanakkale Özel Atlas Tıp Merkezi'nde annem katarakt ameliyatı olmuştur. Ameliyat öncesi süreçte tarif edemeyeceğim kadar mağdur edildik. Çanakkale'de tek el hastane olduğundan dolayı başhekimininden veznede ki y** a** Hanım'a kadar herkes hastaları azarlıyordu tek yaptıkları şey Medical Park Hastanesi ®'ı kötülemekti.

Tek göz görmeme şikayeti ile Atlas Tıp Merkezine başvurduk muayene olduktan sonra Dr. ** *** dene hekim acil aynı gün ameliyata alması gerektiğini söyledi. Bizde telaşlandığımız için kabul ettik ardından gerekli ilaçlar verildi. Tarafımıza bir kağıt uzatıldı.

Kağıdı eke ekleyeceğim fakat kısaca söylemek gerekirse bize imzalatmaya dayattıkları kağıtta şöyle yazıyordu: Özel Atlas Tıp Merkezi'nin talep edeceği ilave ücretlerini ödeyeceğime ve tutarı SGK ®'dan talep etmeyeceğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim." Yazıyor.

Bu kağıdı imzalamak istemediğimi belirttim bunun üzerine ameliyatınız 2 katı fiyatına çıkar. Muayene ücreti de 550 TL'den 850 TL'ye çıkar dediler. SGK sut tutarı üzerinden %200 fazla alamayacaklarını söylediğim ve kendimin de hasta hakları olduğumu söylemem rağmen tavırları çok kötüydü ve o zaman bizde ameliyata almayız diyerek başhekim arkasını dönüp gitti.

Annem 70 küsur yaşında kadın verilen ameliyat ilaçları ile öylece kalakaldı. Başhekim odasına çağırdı kağıdı imzalamadığımız için bir de kendisi azarladı. Annem çok yaşlı olduğu ve stres yapıp üzüldüğü için tansiyon ve şekeri çıktı. Bunun üzerine zorla kağıdı imzalamak zorunda kaldım.

Avukatıma danışarak kağıdın altına tüm haklarım kendimde kalmak şartı ile şeklinde ibare düştüm çünkü bu işin peşini bırakmayacağım. Bu şekilde bir kağıdı nasıl zorla imzalatılır ve nasıl hiçbir denetçi burayı denetlemez aklım almıyor. Her neyse ertesi gün sabah kontrole gittik ve faturalarımı talep ettim bunları da eke ekliyorum fatura da ödediğim tutar şeklinde kesilmemiş şikayet etmek için istiyorsunuz anlaşılan dedikten sonra faturayı ikiye bölerek farklı şekilde kestiler.

Muayene ile ameliyat aynı gün olduğu için muayeneden ücret almayıp ameliyat öncesi kayıt açmaları lazımdı ve onları uyardığım halde muayene ücreti aldılar Slip verdik ya fatura vermiyoruz dediler o banka slibi dediğim halde muayene faturası yok dediler ve vermediler.

Kısaca özetlemek gerekirse bu şikayeti oluşturmayayım diye bir kağıt imzalattılar. Aldıkları ücreti geri ödemesinler tüm hukuki yollara başvuracağım. Benden alınan SGK'nın belirlediği %200 farkı aşan paranın iadesini talep ediyorum.

Benzer Şikayetler

Atlas Tıp Merkezi Epilasyon Hizmetinden Mağdur Oldum

profile
Serap
26 Ekim
49

Çanakkale Atlas Tıp Merkezi Epilasyon merkezinde 6 Sean alarak yaz ayına girildiği için ara verildi. Ve Ekim ayında gittiğimde tüylerimin incelediğini söyleyerek yapamayız dediler. Nedeni sorduğumda bir açıklama dahi yapılamadı. En başında söylenen 8 seansta yüzde doksan biter denilmesi ve şu anda y...

1

Atlas Tıp Merkezi Çanakkale Lazer Epilasyon

profile
Selin
26 Şubat
8.914

Başka şehirde koltuk altı ve genital 5 seans bacak 3 seans lazer epilasyona gitmiştim. Yaklaşık 1 sene önce Atlas Tıp'a gittim. Tüm vücut lazer epilasyon 10 seans, seans ücreti 450 TL sabit fiyat garantisi ile anlaştık. 2 ayda bir gitmem planlandı. 3 seans gittim. En son nisanda. Tekrar haziranda gi...

Atlas Tıp Merkezi Akıllı Lens Sorunu

profile
Hüseyin
17 Aralık 2022
9.864

Çanakkale Atlas özel hastanesinde yaklaşık 2 yıl önce *** tarafından 2 göz için ameliyatı oldum akıllı lens takacağım gözlüklerden kurtulacaksın dediler gözlükle görmüyorum telefonumu kullanamıyorum ** beyden yardım istiyorum.

1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz