Bülent sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Vinola Ankastre Fırın Elektrik Kesintisi Sonrası Çalışmıyor
Bülent
04 Aralık 2024 21:16
3.795
| Hacim | 67 lt |
| Derinlik | 560 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Yükseklik | 595 mm |
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 2.4 kWh/Çevrim |
| Fonksiyon Sayısı | 8 |