Star Tv Dizi Şikayetleri

(41 şikayet)
Star TV

Her Pazar Günü yayımlanan Jet Sosyete Dizisi Türk halkına olumsuz örnek oluyor. Ayrıca bu dizi çocukların televizyon bağımlığına sebep oluyor. Lütfen bu diziyi kaldırın.

28 Mayıs
Star TV

İnternet sayfasından izlemeye çalıştığım ancak izleyemediğim Avlu dizisini 5 saattir bitirmeye çalışıyorum.

28 Mayıs
Star TV

Star TV'de yayımlanan "Avlu" isimli dizi tüm cezaevi çalışanlarına hakaret ediyor ve hükümlüleri küçük düşürüyor hatta tüm Cezaevi çalışanlarını bile küçük düşürüyor bu dizinin acilen yayından kaldırılmasını is…

23 Mayıs
Star TV

Star TV'de yayımlanan Fazilet Hanım ve Kızları dizisi çocuk istismarına intihara sürükleme ve şiddete sebep oluyor. Ufak Tefek Cinayetler dizisi ise çocukları olumsuz etkilemekte, gelişimini engellemekte ve Sta…

14 Mayıs
Star TV

Avlu dizisi başladı özet ile giriş yapacak iken 10 sn. sonra reklam verdiler. İzleyicileri kandırıyorsunuz siz. İzleme zevkimizi heyecanımızı kaybediyoruz sizin bu yaptıklarınız yüzünden.

04 Mayıs
Star TV

Star TV, heyecanla seyrettiğimiz Fazilet Hanım ve Kızları dizisini oynatmadı.

24 Nisan
Star TV

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi saatinde Cumhurbaşkanı konuşması nedir ya? Yapmayın, çok sinirlendik toplum olarak. Başka saat mı bulamadınız?

24 Nisan
Star TV

Avlu dizisini çok seviyorum ama alta koyduğunuz 30 saniyede bir reklam yüzünden insanı soğuttunuz. Bu kadar mı paraya ihtiyacınız var? Soğuttunuz diziden gerçekten.

20 Nisan
Star TV

Söz dizisinde Agah İle Çolak sahnesinde Çolak yemek yerken Agah 'ın yemek tepsisini ekmekle beraber yere fırlatması bu nasıl bir sahne bu nasıl bir bir şey? Nimet yere atılır mı?

17 Nisan
Star TV

Ufak Tefek Cinayetler son sahneyi seyretmek için neredeyse 20 dakika beklemek lazım. Yani final bölümü en az 3 reklam arası. Ayıp olmuyor mu? Eğer bu şekilde devam ederse ben ve benim gibi düşünenler diziye bye…

04 Nisan

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön