Fatih sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Samsung Galaxy J7 Prime Pro Şarj Sorunu

Fatih
01 Nisan 2025 15:13
2.050

| Şarj | Micro-USB |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 5.5 İnç |
| Hat Sayısı | Tek Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 3300 mAh |
| Dahili Hafıza | 32 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 3 GB |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | Samsung Exynos 7 Octa 7870 |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x1920 (FHD) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 13 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 8 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 1080p (Full HD) |