Murat sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Philips Airfryer XXL Üst Kapak Şişmesi

Murat
02 Ocak 2024 14:19
5.729


Philips HD9870/20 Airfryer XXL üst kapak eridi. Kullanıma zararı olmamasına rağmen görsel olarak bayağı bozuldu. Bu fiyattaki ve Philips gibi bir mark...
| Güç | 2225 W |
| Derinlik | 31.5 cm |
| Genişlik | 32.1 cm |
| Ağırlık | 8 kg |
| Yükseklik | 43.3 cm |
| Isı Ayarı | |
| Fonksiyonlar | Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuar, Fat Removal Teknolojisi, Isınmayan Gövde, Kablo Saklama Yeri, LED Ekran, Otomatik Kapanma, QuickClean, Rapid Air Teknolojisi, Sesli Uyarı, Smart Sensing Teknolojisi |
| Zamanlayıcı | |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Hazne Kapasitesi | 7.3 lt |
| Uyarı Işığı | |
| Yiyecek Kapasitesi | 1.4 kg |
| Pişirme Teknolojisi | Sıcak Hava İle Pişirme (Air Fryer) |
| Çıkarılabilir Hazne | |