Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Op. Dr. Ergin Yücel Mağdur Etti

Arzu
26 Ocak 13:16
3.097

Ergin yücel’le 3 aydır yaşadığım tüm sorunları detaylı bir şekilde paylaşacağım. Öncelikle hemşire olduğumu ve aktif şekilde hemşirelik yaptığımı belirtmek istiyorum. 24 Ekim 2023 tarihinde ergin yücel’e meme implantı ameliyatı oldum. Her iki memeye de 375 CC takıldı kas altı Dual plan yapıldı ve ölçüleri tamamen kendisi belirledi. Küçükçekmece’de bir hastanede yatışım oldu bir gün kaldım dren takıldı ve 6. Günde çıkarıldı. O süreçte dren yerim sızdırdı ve çok fazla ağrılarım oldu doktor iletişim numarası olarak asistanının numarasını verdi fakat çok geç dönüşler aldım. Dren çıkartıldıktan sonra dikiş yerimden aylarca süren akıntılarım oldu 3 ay bitti hala devam ediyor.

Özellikle ilk zamanlarda yoğun akıntılarım olduğu halde ilaç vb. Talep ettiğim halde sadece gazlı bez koy dedi. Bunların normal olduğunu söyledi başka doktorlara gösterdiğimde akıntının anormal olduğu söylendi. Kontrollere şikayetim doğrultusunda ben yazdıkça çağırdı aşırı ağrılarım oldu her seferinde bana “seni boyut konusunda çok zorladım” dedi ameliyatı olduktan sonra 16. Günümde nefes alamayacak duruma geldim ve kendi çalıştığım hastaneye gittiğimde yapılan tetkikler doğrultusunda akciğerimde ameliyata bağlı sıvı biriktiği söylendi. Tekrar ekstra tedavi görmeye başladım bunu ergin yücel’e asistanı yoluyla ilettiğimde herhangi bir problem yok bizim açımızdan meme ile alakalı sorun yok dendi yüz yüze geldiğimde ise neden oldu bilmiyorum cümleleriyle karşılaştım.

Başka doktorlarla görüşmek zorunda kaldım 5 doktor gezdim tüm sorunlarla tek başıma uğraştım ve ben her gün 6-7 kere pansuman yapıyorum tüm iş hayatım, sosyal hayatım etkilendi sonrasında dikişim açıldı ve implant dışarıdan görünmeye başladı zaten iki meme arasında bu durumdan dolayı fazlasıyla fark oluştu kontrole gittiğimde ergin bey 1-2 hafta takip edelim olmadı dren takarız dedi diğer doktorlar da bu durumda drenlik bir durum olmadığını implant dışarıyla temas ettiği için enfekte olduğunu ve çıkarılması gerektiğini söylediler.

Devlete de özele de gittim tüm mesajlarım hastane kayıtlarım yaşadığım süreçteki tüm sorunların hepsinin fotoğrafları mevcut. En son kendisine gittiğimde artık çıkarmamız gerekiyor dedi bu sürece kadar 3 ay geçti her seferinde beni oyaladı açıklaması da sen genç bir hastasın sana daha önce çıkartılacak deseydim psikolojin bozulurdu şans vermek istedim. İstersen ücretsiz çıkartırım ama senin için yapabileceğim başka şey yok.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayet Yaz