Monster Notebook Pişmanlıktır!

Yusuf
21 Mart 2025 10:26
894

Monster Laptopumda ekranda kendi kendine çıkan çizgiden dolayı servis benden ücret talep ediyor ve kullanıcı hatası olduğunu söylüyor. Ama laptopu aldığımdan beri neredeyse hiç kullanmadım ve kullanacak vaktim de olmadı zaten. Ama servis ısrarla çizginin kendi kendine olduğunun kabul etmeyip benden ...
| HDMI | |
| USB 3.x | |
| Derinlik | 243.5 mm |
| Bluetooth | |
| Genişlik | 360 mm |
| Ağırlık | 2 kg |
| Kalınlık | 19.9 mm |
| USB Type-C | |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Kart Okuyucu | |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ethernet (LAN/RJ45) | |
| İşlemci Önbellek | 24 MB |
| Dahili Grafik Modeli | 11.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| İşlemci Çekirdeği | 8 Adet |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 512 GB |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2021 2.Çeyrek |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.60 GHz |