Merkez Rent A Car

Merkez Rent A Car

0 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

Hangi gurbetçi memlekete geldiğinde haksızlığa uğramadan ya da birileri ona haksızlık yapmaya yeltenmeden geri dönüyor? memleketimizi çok seviyoruz ama bu kültür bitsin, bitirilsin. İnsanların alın terini böyle…

24 Ağustos 2017

Merkezcar Rent a Car tarafından bende mağdur edildim,parayı yolladığım kişinin kimliğini adresini tespit ettim ihtar çektim günü dolmasına rağmen bir cevap alamadım, hukuki süreci başlatıyorum yarın.

30 Temmuz 2017

Nisan ayında bir araç kiraladım. Parasını aynı gün yatırdım. Arabayı almaya üç gün kalası internet sitelerini ve tel no kapattılar. Ulaşılmıyor. Bunların haksız olduğunu ödedikten sonra anlamıştım fakat internet siteleri aracı 3 güne almaya kala aktiv olduğu için belki …

21 Temmuz 2017

Merkez Rent A Car firmasından araç kiraladım. 760 Euro parayı M**R** adına Western Union 'dan yaptırdıktan sonra daha ulaşamıyorum.

16 Temmuz 2017

Araç kiraladık ama günü gelince adamlara ulaşamadık. Parayı alınca güzel araba deyince kayıttalar.

14 Temmuz 2017

Merkez Rent A Car araba kiralama şirketine yapmış olduğum telefonlarıma ve doldurduğum erken rezervasyon formlarına cevap alamıyorum.

11 Temmuz 2017

Almanya'dan bu şirketin internet sayfasından araç rezervasyonu yaptım. Parasını peşin ödediğim halde İzmir hava alanına araç getirilmedi. Söz verildiği halde param iade edilmedi. Telefonlarıma cevap verilmedi.

10 Temmuz 2017

Kiralama ücretini ödedikten sonra hiçbir şekilde ulaşamıyorum. Ne maillere ne telefonlara hiçbir şekilde cevap veya geri dönme yok.

06 Temmuz 2017

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır. Süreç memnuniyetle sonuçlanmıştır.

03 Temmuz 2017

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön