31 Ocak 2018
#10079868

Memorial Hastanesi Doktordan Şikayetçiyim

M** Ö** Antalya da bir doktor. Hasta yakınıyım. Hasta olan kişiye ''hastalık nüksedince bana laf atıp kötülüyorlar seninde nüksedebilir beni kötüleme''gibi laflar söyleyince şok olduk. Hasta yakınım durumu çok kötü değildi derece 2 idi. Zaten her hasta hastalığın nüksedebileceğini bilir. Hasta yakınımın moralini çok bozdu. Bu etik ahlaka uygun değil. Ayrıca Memorial'e gel sana ben bakarım deyip kendisi gelmeyip asistanı gelen biri. Randevuya zamanında gelmez.

Huseyin Huseyin 5.763 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Memorial Hastanesi Temsilcisi05 Mart 2018

    Sn Hüseyin Y, Memorial Sağlık Grubu olarak daha kaliteli hizmet sunabilmek adına tarafımıza yapmış olduğunuz değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Tarafımıza ilettiğiniz geri bildiriminiz ile ilgili olarak hastane direktörlüğümüz ve hasta hizmetleri müdürlüğümüz tarafından süreçler hakkında detaylı inceleme ve değerlendirme yapılmıştır. Hastanemizin tüm branşlarında randevulu sistem ile hizmet vermekte olduğumuzu belirtmek isteriz. Hastamızın hizmet aldığı onkoloji branşında zaman zaman yoğunluklar yaşanabilmekte bunun sebepleri arasında hasta yoğunluğu hekim hasta ve hasta yakını görüşmelerinin uzaması vb. gibi durumlar yer alabilmektedir. Bu gibi nedenlerden dolayı beklemeler yaşanıldığında bölüm hasta danışmanı ve bölüm hasta hostesimiz tarafından konu ile ilişkin olarak hasta ve hasta yakınlarına bilgilendirmeler gerçeklestirilmektedir. Sizinle gerçekleştirdiğimiz telefon görüşmemizde hasta bilgilerini paylaşmama isteğiniz doğrultusunda, hastamızla direkt olarak iletişim sağlayamayacağımız için sizin aracılığınızla geri bildirimimiz aktarılmış olacaktır. Süreçlerimize katkı sağlayacak olan geri bildiriminiz için teşekkür eder her türlü sağlık ihtiyaçlarınızda hizmet vermeye hazır olduğumuzu iletiriz. Hastanemiz hizmetleri ile ilgili tüm süreçlerde de hasta ilişkileri bölümü ile iletişime geçebileceğinizi bildiririm. Sağlıklı günler dileriz. Hasta ilişkileri müdürlüğü 02423146666 7027

  • Memorial Hastanesi Temsilcisi31 Ocak 2018

    Sn. Hüseyin Y. Memorial Sağlık Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hizmetlerimize yönelik yaptığınız geri bildirim ile hizmet kalitemizi artırma fırsatı verdiğiniz için de teşekkür ederiz. Geri bildiriminize yönelik kurumumuza başvuru süreçlerinizi ayrıntılı olarak inceleyeceğiz ve yapılan değerlendirme neticesini tarafınızla paylaşacağız. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Memorial Sağlık Grubu Hasta İlişkileri Müdürlüğü 0 242 314 66 66 (7027)

Ziyaretçi Yorumları