Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Mega Hair Trans

0Şikayet
0Çözüm
Şikayet Yaz
Şikayetler
5 Şikayet
  • Çözülen
  • Videolu
Mega Hair Trans
  • Çözülen
  • Videolu
5
Çözüldü
profile
Gökhan
07 Kasım 2022
276

"Gülten Hanımın geri dönüşü için teşekkür ederim. Kendisi konuyla alakalı detaylı olarak bilgilendirme yaptı. Bu durumun kişiye ve cilt yapısına göre değişeceğini belirtti. Uzun bir süreçte olsa sonuçtan memnun kaldığımı kendisine belirttim. Durumumla alakalı tekrar değerlendirmeler yapıp ilgisini fazlasıyla göstermiş oldu. Tekrar Gülten hanım ve ekibine teşekkür ederim. İyi ki varsınız ve sizleri tercih ettiğimden mutluyum."

Gökhan Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü
profile
Burak
22 Ekim 2022
91

"Şikayetim ile alakalı geri dönüş için teşekkür ederim. Gülten hanım durumla alakalı birebir ilgilenerek benimle iletişime geçti. Teknik aksaklıların tamamının giderildiğini ve saç ekimimle alakalı bir problemim olup olmadığıyla alakalı çok ilgili davrandı. Ekim sonrası tüm süreci tek tek sorup yapmam gerekenleri tekrar bilgilendirdi. Bu ince davranışından dolayı kendisine çok teşekkür ederim. PRP için kendisi ile tekrar randevu oluşturduk. Bir kez daha saç ekimi için Mega Hairtrans’ı seçtiğimden mutluluk duydum. Teşekkürler :)"

Burak Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü
profile
Selim
22 Ekim 2022
-

"Gülten hanıma hızlı dönüş ve duyarlı davranışı için teşekkür ederim. Kendisine de belirttiğim gibi saç ekimimle alakalı hiçbir problemim olmadı. Şu anki halimden ben ve ailem çok memnunuz. Ekilen köklerin neredeyse hepsi çıktı diyebilirim. Doğal ve gür saçlarım var artık :) Sadece konaklama beni mutsuz etmişti. Gördüğüm kadarıyla farklı kişilerde aynı durumdan şikayetçi olmuş. Ama Gülten hanım artık o problemin çözüldüğünü ve PRP için tekrar gideceğimde çok daha iyi ağırlanacağımı belirtti. Bu güzel yaklaşım için kendisine teşekkür ediyor ve tanıdığım herkese Mega Hairtans’ı tavsiye ediyorum."

Selim Şikayetini Yayından Kaldırdı
1

Mega Hair Trans Saç Ekimi Şikayet

profile
Ali
06 Eylül 2021
17.917

Mega Hair Trans ile yaşadığım sorun maalesef normal bir şekilde halledilmedi. Şikayetimle ilgili son durumu sizlerle paylaşmak istedim. G** hanımın çözüm yerine değişik hoş olmayan tutumu nedeniyle Tüketici Hakem Heyetine müracaat ettim. Tüm WhatsApp yazışmaları, resimleri ve verdikleri sözde Garant...

1

Mega Hair Trans Tam Bir Fiyasko!

profile
Ömer
13 Ağustos 2021
2.992

Mega Hair Trans hakkında şikayet yazdıktan hemen sonra telefonum susmak bilmedi telefon üstüne telefon Ö**bey G**hanım şikayetinizi gördü hemen sorunu çözmek için bize talimat verdi lütfen şikayetinizi kaldırın ne gerekiyorsa yapacağız diye beni o gece uyutmadılar bütün sözler verildi bende yapayım ...

Marka Profili

Mega Hair Trans bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Mega Hair Trans henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.