Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

İdolFX Mağdur Etti

Emrah
08 Aralık 2023 14:33
2.065

Önce telefonla arandım. Başlamak istememe rağmen uzun uğraşlar ve güzel kazanç vaatleri ile arkadaşımdan borç alarak sisteme dahil oldum. Sonrasında bir süre ufak kazançlar oldu. Hesabı artırmam halinde daha büyük kazançlar sağlanacağı söylendi. Maalesef hesaba bir miktar daha para aktardım. Bir süre daha kazançlar oldu fakat bir türlü bana para gönderme kısmına geçemediler. Sonrasında malum ters işlem ile hesap eksileri gördü. Özetle toplamda 50.000 TL civarında bir mağduriyet söz konusu. Geçen zamanı da göz önünde bulundurursak kaybım çok daha büyük. İdol fx ten şikayetçiyim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Osman

İdolFX para yatırdım çekemiyorum zorluyorlar katılın diye ayrılmak istiyorum diyorum ama paramı iade etmek istemiyorlar şikayetçiyim paramı almak istiyorum

Ünsal

Geçmiş olsun bu firmaya elini kaptıran kolunu kurtaramaz. Yatan para geri gelmez önce kazandırır gibi yapıp bütün birikimini elinden alırlar. Sinyaller ellerinin altında sana işlem açtırır anında terse getirip hesabın sıfırlanır tecrübe ile sabit iki defa yaşadım binlerce insan bu şekilde mağdur oldu yakınlarınızı bilgilendirin.

Selahattin

Evet haber doğrudur. Çok sayıda haber sitesi bundan bahsetmektedir. Haberlerde 5 milyar TL'lik bir miktardan bahsediliyor. Bu da ne kadar müşterisi olduğu hakkında az çok fikir verir. Ama bu paralar yurt dışına gitmişse yapılabilecek çok fazla bir şey yoktur. Çünkü bu tür şirketler toplanan paraları Karadağ'a ve İngiltere'ye aktarıyorlar. Ama gene de belki diyerek yargı yoluna başvurmak gerekir.

Selahattin

Haberleri hiç takip ettiniz mi? İstanbul İl Jandarma Komutanlığı bu şirkete bir operasyon yaptı ve şirket çalışanlarından dört kişiyi mahkeme sevk etti.

Ünsal

Gerçekten mi? İnşallah doğru haberdir. Çok can yaktılar. Ben de iki defa avlandım.

Benzer Şikayetler

1

İdolFX Yatırım Kayıpları Ve Mağduriyetim

Hakan
22 Şubat 04:15
739
2

İdolFX Paramı Alamıyorum 651.000 Bin Tl Kimseye Ulaşamıyorum

Ayhan
29 Ağustos 2023 12:35
7.032
İdolFX Paramı Alamıyorum 651.000 Bin Tl Kimseye Ulaşamıyorum
İdolFX Paramı Alamıyorum 651.000 Bin Tl Kimseye Ulaşamıyorum
İdolFX Paramı Alamıyorum 651.000 Bin Tl Kimseye Ulaşamıyorum
1

İdolFX Mağduriyet Yaşama

Ali
01 Temmuz 2023 19:36
4.798
Benzer Şikayet Yaz