Toplam çözüm sayısı
..

Cvmaker.com

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.3

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 13.213

Cvmaker.com
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.3  
Müşteri memnuniyet puanı

Kullanıcıların, şikayet sürecini değerlendirirken verdikleri puanlarla hesaplanır.

Detaylı bilgi
profile-icon
profile-icon

1.230 şikayet

Şikayet Sıralaması
profile
 • 11görüntüleme
 • 21 saat önce

Cvmaker.com Hiçbir Hakkınız Olmadan Para Kesintisi

29.01.2021 tarihinde kendi rızamla CV oluşturdum. 16.95 TL karşılığında bana sorulmadan ve hiçbir şekilde onayım olmadan 3 ay boyunca 49 TL toplamda 147 TL para çekilmiştir sizin böyle bir hakkınız yoktur paramın iadesini talep ediyorum CV oluşturanı otomatik üye yapıyorsunuz ondan sonra üyelik ücre...

 • profile
1 Destekçi
profile
 • 160görüntüleme
 • 1 gün önce

Cvmaker.com Kartımdan İzinsiz Para Çekilmiş

07.04.2021 tarihinde kendi rızamla CV oluşturdum. 15.04.2021 tarihinde benim rızam olmadan 50 TL çekilmiş sizin böyle hakkınız yok iade istiyorum. CV oluşturanı otomatik üye yapıyorsunuz ondan sonra üyelik ücreti diye geçiştiriyorsunuz. İademi talep ediyorum.

Cvmaker.com Kartımdan İzinsiz Para Çekilmiş
 • profile
1 Destekçi
profile
 • -görüntüleme
 • 1 gün önce

Cvmaker.com Habersiz İşlem

Iyzico ismi adı altında hesabımdan 49 TL tutarında internet alışveriş yapılmış bilgim dışında gelişmiştir Habersiz yapılan işlemin ücret iadesinin talep ediyorum ve işlemin incelenmesini talep ediyorum işlem tamamen bilgim ve onayım dışında habersiz yapılmıştır.

Cvmaker.com Habersiz İşlem
profile
 • 180görüntüleme
 • 1 gün önce

Cvmaker.com Kartımdan İzinsiz Para Kesintisi

CV maker adlı yerden ücret karşılığında CV yaptım ve kullandım fakat üye olmadığım ve iznim olmadan hesabımdan 49 TL ücret kesilmiş karşılığında hiçbir şey vermeden ücret kesilmesini kınıyorum ve herhangi bir şekilde ulaşılamaması da cabası. İsmim Erbil Ergüven üyeliğim yoktur. Benden alınan paranın...

 • profile
1 Destekçi
profile
 • 46görüntüleme
 • 2 gün önce

Cvmaker.com Abonelik Onayı Almadan Ve Bilgi Vermeden 49 TL Çekiyor

CV oluştururken son adımda yalnızca 18 TL karşılığında CV oluştur seçeneği vardı. Aylık bir abonelik yapılacağıyla ilgili bir bilgilendirme metni bulunmuyordu. Bugün hesabımdan 49 TL'nin çekildiği mesajını aldım. Bir abonelik oluşturmadım sadece bir adet CV oluşturarak onun fiyatını ödedim. Ancak ab...

profile
 • 59görüntüleme
 • 2 gün önce

Cvmaker.com  Haksızlık Yapıyor!

CV Maker adlı site  hesabımdan 2 aydır para çekiyormuş. 49 TL olarak sağ olsun bankamda hiçbir bildirim göndermiyor. Hesabınızdan şu kadar para çekiliyor işlem size mi ait diye sormuyor. Güvenlik istemi yerlerde ben bu siteden 1 defalığına CV oluştururken abonelik falan görmedim, hiç yazmıyordu beni...

 • profile
1 Destekçi
profile
 • 271görüntüleme
 • 2 gün önce

CV Maker Haksız Ödeme Talep Ediyor

1 ay önce "CV Maker" sitesinden CV hazırlayıp indirdim, kampanya olduğu için 17 lira vererek CV'imi indirebileceğim yazıyordu. Ben de sanal kart ile ödeme yaptım ve 1 ay sonra kartımdan 50 lira çekemediklerine dair bir yazı geldi. Meğer ödemeyi yaparak ayda 50 liraya siteye abone olunuyormuş ama bun...

 • profile
1 Destekçi
profile
 • 70görüntüleme
 • 2 gün önce

Cvmaker.com'u CİMER'e Şikayet Ettim

CVmaker nasıl bir yanıltma bu! Hesabımdan haberim ve onayım olmadan 49 TL para çekilmiş ve hala ödenmemiş borcunuz bulunmakta diyorlar. Ben her gün CV oluşturmuyorum. Bunun için üyeliğin olması normal mi ya? Şaka mısınız? 16 TL değerinde bir CV oluşturdum oluşturmaz olaydım. 

profile
 • 90görüntüleme
 • 2 gün önce

Cvmaker.com Paramızı Alıyor

Art niyetliler kart bilgilerimizi alıp sahte üyelikle paramızı alıyor. Bir CV hazırladım ücretini verdim ve üyelik adı altında 100 TL kesmeye kalkıştılar. Dava edeceğim sizi. Yanınıza kalmayacak. Bir de üyelik iptal yaptırmıyorlar.

profile
 • 164görüntüleme
 • 2 gün önce

Cvmaker.com İade Yapmıyorlar

Bir adet CV oluşturmak için haftalık deneme ücretini ödedim CV aldım bana aylık üyelik yapıyorsunuz bedeli 49 TL diye belirtmediler ve şimdi iade istediğimde mailden otomatik yanıt veriyorlar iadem yapılmıyor. Sitelerinde aylık üyelik yapıyorsunuz diye söylemiyorlar önden senden az para alıp 1 hafta...

 • profile
 • profile
 • profile
3 Destekçi
profile
 • 257görüntüleme
 • 3 gün önce

Cvmaker.com İptal Etmeme Rağmen Haksiz Çekilen Tutar

3 ay önce 7 günlük kullanım için tek seferlik CV oluşturdum sonrasında iptal yapmama rağmen 3 defa 49.00 TL çekildiğini fark ettim tekrar üyelik iptali yaptım tekrar 49.00 TL çekildiğini gördüm. Bu tutarların tarafıma iadesini talep ediyorum. Sanırım iptal sırasında siteniz onaylamadı ve ben mağdur ...

profile
 • 112görüntüleme
 • 3 gün önce

Cvmaker.com Haberim Olmadan Para Çekimi

Cvmaker.com bir alışveriş yapmadığım halde kartımdan para çekimi yapılmış özel hakkın gizliliği diye bir şey var hiç kimse kimsenin emeğini yemeye hakkı yoktur. Tekrardan yatırılmazsa en kısa zamanda gerekli tüm işlemlere başvuru yapacağım. Hukuki işlemlere başlatacağım.

Cvmaker.com Haberim Olmadan Para Çekimi
 • profile
1 Destekçi
profile
 • 282görüntüleme
 • 3 gün önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Cvmaker.com Ücret İadesi Talebim

CV Maker aboneliğim yoktur iznim olmadan 98 TL çekilmiş. Bu parayı iadesini talep ediyorum,   aksi takdirde yasal yollara başvuracağım ilgili kişileri...

 • profile
1 Destekçi
Popülerkarşılaştırmalar  
Ziyaretçi tercihleriyle oluşturulmaktadır.
Cvmaker.com
ile
Cvs Elektronik
Cvmaker.com
ile
Silverline

Yeni karşılaştırma

ile

Marka Profili

Cvmaker.combugüne kadar marka profili oluşturmadı.  
Cvmaker.com henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Cvmaker.com

CV Maker Hakkında

CV Maker, online olarak kolayca CV’nizi oluşturabileceğiniz bir CV yapma sitesidir. CV Maker online CV oluşturma sitesi, seçtiğiniz şablon üzerinde bir CV oluşturmanızı sağlar. Böylece iş başvurularınızda kullanabileceğiniz profesyonel bir özgeçmişiniz olur. Okuldan yeni mezun olduysanız ya da yeni bir iş işin özgeçmişinizi güncellemeniz gerekiyorsa amatör hazırlık yerine CV Maker web sitesi ile CV’nizi profesyonel bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Özgeçmişinizi PDF formatında hazırlamanızı sağlayan CV Maker, iş başvurularında şansınızın artmasını sağlar. Uluslararası alanda kabul gören bilgi ve şablon formatında CV hazırlamanızı mümkün kılan CV Maker, ücretli bir platformdur. CV Maker ile özgeçmiş hazırlayabilmeniz için öncelikle siteye üye olmanız gerekir. Ayrıca dilediğiniz zaman CV Maker üyelik iptali de yapabilirsiniz. Siteye üye olduktan sonra dilediğiniz CV hazırlama şablonunu seçerek, kolayca CV hazırlamaya başlayabilirsiniz. Öncesinde CV Maker web sitesi ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz sayfamızda yer alan kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz.

CV Maker Nasıl Kullanılıyor?

CV Maker, online olarak özgeçmiş oluşturmanızı ve oluşturduğunuz bu özgeçmişinizi PDF formatında cihazınıza indirebilmenizi sağlayan online bir web sitesidir. CV Maker ile profesyonel özgeçmiş oluşturmak oldukça kolaydır. Bunun için ilk olarak siteye üye olmanız gerekir. Dilerseniz öncesinde sitede yer alan şablonları inceleyebilirsiniz. Üye olduktan sonra beğendiğiniz ve seçtiğiniz bir şablon üzerinden ilerleyebilirsiniz. Girdiğiniz bilgiler bu şablon üzerinde ilgili yerlere kaydedilir. CV Maker ile CV oluşturma işleminiz tamamlandığında, hazırladığınız özgeçmişi PDF formatında cihazınıza indirebilmeniz için bir tarife seçerek ödeme yapmanız gerekir. İster kredi kartı isterseniz de banka kartınızla ödeme yapabilirsiniz. CV Maker indirme işlemi esnasında sizlere farklı opsiyonlar sunar. Bunlar; 14 gün içinde özgeçmiş üzerinde oynayabilme ve sınırsız indirebilme opsiyonu, 1 defalığa mahsus olmak üzere CV’yi indirebilme ve oynama yapamama opsiyonu ya da birkaç ay içinde CV’nizde güncellemeler yaparak sayısız indirebilme opsiyonu gibi seçeneklerdir. Bunlardan her birinin fiyatı farklıdır. Eğer CV’nizden eminseniz ve bir daha oynamaya yapmayacaksanız tek seferlik olanı seçebilirsiniz. Ancak oynama ihtimaliniz ya da güncelleme durumunuz söz konusu ise diğer opsiyonlara yönelebilirsiniz.

CV Maker İletişim Kanalları Nelerdir?

İş başvurusunda bulunurken profesyonel şekilde hazırlanmış bir CV, sizi rakiplerinizden bir adım öne çıkarabilir. Bu yüzden CV’nizi ofis programlarında oluşturmak yerine CV Maker gibi profesyonel CV oluşturma siteleri üzerinden hazırlayabilirsiniz. CV Maker fiyat politikası, üyelik işlemleri ya da abonelik iptalleri gibi konularda detaylı bilgi almak için CV Maker iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Bunun için CV Maker müşteri hizmetleri numarasını arayabilir ya da web sitesinde yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca her türlü konudaki CV Maker şikayet ve yorumlarınızı sayfamız üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

CV Maker üyelik iptali nasıl yapılır?

CV Maker üyeliği, giriş yapıldıktan sonra “üyeliği devre dışı bırakma” seçeneği işaretlenerek ya da müşteri hizmetleri aranarak iptal edilebilir.

CV Maker iletişim adresi nedir?

Web sitesinde yer alan iletişim formunu doldurarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek firma yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz. Arzu ederseniz buraya tıklayarak CV Maker şikayetlerinizi Şikayetvar’da paylaşabilirsiniz.

CV Maker ücretli mi?

CV Maker ücretli bir online CV hazırlama sitesidir.

Daha farklı bir sorum var.

CV Maker hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.