Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Casus Pro

Şikayet Yaz
Şikayetler
0 Şikayet (Son 1 yıl)
Casus Pro
Şikayet Yaz

Casus Pro Hizmet Yok Boşuna Para Kaybı

profile
Isa
29 Mayıs 2021
17.244

Önce doğru yazdığınız numarayı yanlış diye size gönderiyorlar sonra da kullanıcı hatası ama bir ödeme daha yaparsanız 3aydaha fazla kullanım uzuyor diye sizi ikna etmeye çalışıyorlar tamamen sıkıntılı bir müşteri hizmetleri var şikayet etmeye başladığınızda cevap bile vermiyorlar.

Casus Pro İlk Başta Bilgilendirme Yapmadılar

profile
Sinem
05 Mayıs 2021
19.193

İlk başta bilgilendirme yapmadılar. Sadece programın özelliğini biliyordum ve ücreti gönderdikten sonra kurulum aşamasında engellenen kişiye müdahale edilemeyeceğini söylüyorlar. 1 ay sonra engel kaldırıldıktan sonra kurulum sağlanacaktı ve bana direk link atıp yapmam söylenildi. Sistemdeki kurulum ...

Casus Pro Aktif Olmuyor Dünden Beri Bekliyorum

profile
Tolga
16 Nisan 2021
10.574

Aktif değil hala neden yardımcı olmuyorsunuz panelin üçüncü adımda link bölümü link gönderdim kardı telefonda kabul ettim ama aynı daha aktifleşmedi ilgilenen kimse yok mu ödeme yapmadan önce çok ilgilendiniz ödeme yaptım kimse yardımcı olmadı yatırımcı olmasanız yarın savcılıktayım ilk işim o.

Casus Pro İle Param Boşa Gitti

profile
Derya
05 Nisan 2021
11.601

Sistemleri çok iyi asla anlamıyorsunuz ve son ana kadar olacak sanıyorsunuz. Sizin hakkında iyi yorum yok dediğimde söyledikleri şey manipüle edilmek oluyor, bir tıkla engelliyorlar. 850₺ param çöp.

Casus Pro Programı Tarafından Yanıltıldım

profile
Damla
13 Mart 2021
12.626

Numarayı direk kopyala yapıştır yaptım son iki rakamı değiştirmişler. 599 TL ödedim paramın acil iadesini talep ediyorum aksi takdirde tüm hukuki yollara başvuracağım.!

Toplam 5 Şikayet

Marka Profili

Casus Pro bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Casus Pro henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.