Zirv IP TV Server

Zirv IP TV Server

15 ŞİKAYET
3 TEŞEKKÜR
%67 MEMNUNİYET DÜZEYİ
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...
  • Cevap Yok
  • Cevaplama oranı:
  • Cevaplama hızı:
Şikayet Konuları

Zirve iptv ye yıllık üye oldum. 2 hafta izleyebildim ve 2 haftadır sistemin düzelmesini bekliyoruz. Şu an tüm kanallar gitti hiçbir şekilde yayın yok, izleyemiyorum. Arıyorum telefonu açmıyorlar, mesaj atıyorum…

30 Eylül HakanHakan 1.327

1 ay önce zirve iptv den 1 yıllık iptv aldım 10 gün önce yayınlar gitti yurt dışında sıkıntı oldu 3 gün içinde çözeceğiz dediler 10 gün geçti yazıyorum ne cevap ne bir şey kapı duvar.

27 Eylül BünyaminBünyamin 3.169

WhatsApp'tan gelen mesaj bu paketi alalı 2 hafta olmadı doğru düzgün kullanmadan kanallar gitti verdiğim 180 lira gitti. Her kimse baştan söyleseler uyarsalar böyle bir riski var diye bende ona göre alırım ya da almam. Allah'a havale ediyorum.

23 Eylül SercanSercan 2.558

Zirve IP TV aldım yayınlar hiç açılmıyor. Sorduğum zaman da dalga geçip hakaret ediyorlar. Maç zamanları yayınlar gidiyor Allah'tan 6 aylık üye oldum ucuz diye aldatıyorlar insanı.

15 Nisan EmreEmre 6.481

4 aylık paket aldım ancak iki ay kullandım WhatsApp'tan da cevap vermiyorlar. 3 gündür cevap vermiyorlar. Bu kadar terbiyesizlik olamaz. En kısa sürede cevap versinler. Zaten iki defa maç izleyebildim. Tam maç …

13 Nisan SezaiSezai 5.226

Ömer'in Teşekkür Mesajı

Teşekkürler

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

07 Nisan ÖmerÖmer 3.922

Zirve IP TV 'den 9 Aralık 2018 tarihinde aldığım yıllık abonelikle almaya çalıştığım hizmet son 3 gündür destek amaçlı verilen WhatsApp numarası da zaten son 2 aydır hiçbir şekilde ilgilenilmiyor.

20 Mart KadirKadir 4.009

Defalarca yazdım video gönderdim yine dönüş olmadı. Kanallar açılmıyor hiçbir kanal açılmıyor kimse mesajlara cevap vermiyor. 6 aylık abonelik yaptım sorun çekiyoruz. Kesinlikle paramı helal etmiyorum. Gerekli …

10 Mart BekirBekir 5.504

Fatih'in Teşekkür Mesajı

Firma şikayeti cözdü teşekkürler.

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

09 Mart FatihFatih 4.418

Zirve IP TV denen yerden 1 aylık IP TV aldım. İyi ki 1 aylık abonelik almışım da ne olduklarını anladım. İlk günden silindi her şey yayını kestiler hiçbir şeyi yok. Cevap verme tenezzülünde bile bulunmuyorlar.

28 Şubat EmrahEmrah 7.574

Sözde IP TV yayını sağlıyorlar hepsi fiyasko 3 gün var, 5 gün yok, neden yok dediğin zaman cevap yok ve her yerden engelliyorlar. 2 yıllık 3 yıllık falan diye İlgili kişi fotoğrafını ekledim. Muhtemelen 1 aylık falan sunucu kiralayıp kişilere satıp yanıltıyorlar.

09 Şubat HalilHalil 5.933

Zirve ıptv dolandırıcılığı özellikle maç günlerinde kapanma sorunu oluyor mu diye sormama rağmen bana yalan söyleyip 2 saat sonra açılan maçta 5 dakkasinda yayın kesildi. Altı üstü 40 lira için yalan söylemek.

09 Şubat FıratFırat 4.966

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

04 Şubat SemihSemih 2.944
Semih Teşekkür Mesajı Şikayetimin çözüldü.

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi
Yorum Yap

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları