Hakan sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Siemens Bulaşık Makinesi Sabitleme Aparatı Kırıldı, Düşme Riski Oluştu

Hakan
19 Nisan 17:36
143

| Derinlik | 550 mm |
| Kapasite | 12 Kişi |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 815 mm |
| Ön Yıkama | |
| Ses Seviyesi | 52 dB |
| Su Tüketimi | 12 lt |
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Tuz Göstergesi | |
| Enerji Sınıfı | 1.02 kWh |
| Program Sayısı | 5 program |
| Cam&Bardak Koruma | |
| Yarım Yük Yıkama | |
| Kurutma Performansı | A |
| Yıkama Performansı | A |
| Çatal Bıçak Sepeti | |
| Enerji Sınıfı (A-G) | F |
| Parlatıcı Göstergesi | |
| 3. Sepet (Çatal/Bıçak) | |