Sam Media

Sam Media

%0 MEMNUNİYET DÜZEYİ
%0 TEŞEKKÜR ORANI
15 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

Sam Media aboneliğiniz yenilenmiştir diye bir mesaj aldım ve hattımdan 7 TL ücret alındı. Ben böyle bir şeye abone olmadım. Alınan ücretin geri iadesini istiyorum. Lütfen gereğini yapın.

2 g

Sam Media adı altında faturama 21 TL ücret yansıtılmış iznim, onayım ve herhangi bir haberim olmadan. Ücretin silinmesi mobil ödeme sisteminin kapatılmasını istiyorum.

16 Nisan

Sam Media adı altında faturama yansıtılan 28 TL tutarındaki paramın tarafıma geri ödenmesini rica ederim.

03 Nisan

Sam Media adında hesabımdan 14 TL kesilmiştir. Paramın iadesini istiyorum.

30 Mart

İstemim dışında olan aboneliğim görünüyor ve her bir abonelik için bende 7 TL alınmış. Bu abonelikler bitboy bayguru, cooland ve Şam Media. Bu aboneliklerin iptalini ve paramın iadesini talep ediyorum, bunlar haksız bir şekilde alınan ücrettir.

30 Mart

Sam Media kuruluşu tarafıma onayım olmadan üyelik yapılmış. 14 TL Turkcell hattıma yansıtılmıştır. Üyeliğin iptal edilmesini paramın iadesini talep etmekteyim.

05 Mart

Sam Media adlı firmaya bilgimiz dışında aboneliğim yapılmış olup, gelen mesajla iptal etmiş olmasına rağmen iki aydır telefon faturamdan üyelik adı altında 7 TL ücret kesilmektedir. Turkcell müşteri hizmetlerin…

20 Şubat

Sam Media adlı şirket benim haberim bilgim ve onayım olmadan Trendme Otp servisinden 24.01.2018 11:35 tarihinde 14 TL'lik Turkcell mobil ödeme işlemin gerçekleşmiştir diyerek hattımdan 14 TL kesmiştir. Üye olmadığım halde bunu yapmaları büyük suç paramın iadesini ve kap…

25 Ocak

Sam Media adlı şirket benim haberim bilgim ve onayım olmadan trendme otp servisinden 24.01.2018 11:35 tarihinde 14 TL'lik Turkcell mobil ödeme işlemin gerçekleşmiştir diyerek hattımdan 14 TL kesmiştir.

24 Ocak

Sam Media servisine haberimiz olmadan üye olunmuştur. Biz bu 14 TL'lik ödemeyi yapmak istemiyoruz.

24 Kasım 2017

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön