Paykasaalimsatim.com

Paykasaalimsatim.com

21 ŞİKAYET
0 TEŞEKKÜR
%0 MEMNUNİYET DÜZEYİ
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...
  • Cevap Yok
  • Cevaplama oranı:
  • Cevaplama hızı:

Paykasaalimsatim.com sitesinden şikayetçiyim. Para gönderdiğim halde kart şifremi göndermediler. Bende emniyete gidere kendileri hakkında suç duyurunda bulundum. Savcılık davayı başlattı.

26 Haziran

Havalesini yapmış olduğum ürünün şifresi gelmedi, telefonlara cevap verilmiyor. Hesapları sahte. Paykasaalimsatim.com sitesinden şikayetçiyim.

25 Haziran

Havaleyi alıp cevap vermiyorlar, sonra da sistemden engelleniyorsunuz canlı sohbete ulaşamıyorsunuz.

21 Haziran

Paykasaalimsatim.com parayı alıyor sonra engelliyor A** İ** diye hesap numarası gerekli işlemleri yapılması için başvurumu yaptım Savcılığa engellediler beni!

19 Haziran

300 TL Paykasa kodu için QNB Finansbank hesap numarası istedim güzel güzel veriyorlar parayı aldıktan sonra iletişimi kesiyorlar. Suç duyurusunda bulunuyorum.

19 Haziran

Paykasaalimsatim.com. Bu siteden alışveriş için Paykasa almak üzere sohbet hattından yapılan görüşme nezdinde belirtilen banka hesabına havale gerçekleştirdim 900 TL ancak paranın aktarımından sonra yetkililer …

19 Haziran

Paykasaalimsatim.com sitesinden güvenilir diye 6000 lira karşılığında 1000 euro paykasa satın almak istedim. Fakat WhatsApp üzerinden engellendim. Başka telefondan yazdım niye engelliyorsunuz versenize 1000 eur…

18 Haziran

Paykasa kart internet ortamında elektronik para olarak adlandırılan 16 haneli sa…

16 Haziran

M** K*** tarafından kandırıldım. 300 TL gönderdim kodu göndermediği gibi 2 taraftan da engellendim. Gerekli yerlere hem bilişim hem de savcılıktan avukatımızla beraber dosyayı tamamladık.

14 Haziran

Https://paykasaalimsatim.com buradan Paykasa almak istedim 100 yok 250 var üstünü tamamla yollayım dediler şüphelendim paramızda vermediler siteden attılar.

10 Haziran
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları