08 Mayıs 2013 #1786767

Mizu Sorunumla İlgilenmeyen Müşteri Hizmetleri!

03.05.2013 tarihinde verdiğim V215684 numaralı siparişin 3 iş günü içinde kargoya teslim edileceğinin söylenmesine ve aynı ürünü bir gün sonra sipariş eden arkadaşımın siparişinin eline ulaşmasına rağmen ürünümün henüz kargoya dahi verilmemesi ve sebep olarak ta ürünün stoklarda bulunmaması ve tedarik edilmesi gereğinin öne sürülmesinin mantıksızlığı aşikardır.


Sorunumu anlattığım ilk müşteri hizmetleri yetkilisi ilgili birimle görüşüp gün içinde geri bildirim yapacağını söylemiş fakat yapmamıştır. Ertesi gün aradığımda B**adındaki müşteri hizmetleri temsilcisi ilgili birime mail atmak dışında birşey yapamayacağını ilgili bölümün ya da yetkilinin iletişim adresini veremeyeceğini söylemiştir.

Metin 98 Okunma

Cevaplar

  • Mizu Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Merhaba, İletilen şikayete istinaden teslimat süreci ile ilgili detaylı araştırma yapılmaktadır, ürünlerin teslimatında yaşanan gecikme nedeni ile birimlerimizin ve çalışılan kargo şirketlerinin uyarıldığını belirtmek isteriz. Süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Sn. Metin Bey 'in iletmiş olduğu şikayete istinaden mail yolu ile irtibata geçilmiş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Yaşattığımız sıkıntı sebebiyle son derece üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Müşterimize özürlerimizi sunar, konuyu iletmiş olması nedeni ile teşekkürler ederiz. Saygılarımızla mizu.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 77

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön