Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Manisa Büyükşehir Belediyesi

20100
(10 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
292 Şikayet (Son 1 yıl)
Manisa Büyükşehir Belediyesi
20100
(10 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Kart Bekleyen Bakiye Sorunu

Engin
11 Temmuz 15:31
16

Manisa Büyükşehir Belediyesi Büyükşehir Belediyesinden İstek Talebidir

Özlem
10 Temmuz 14:47
26

Manisa Büyükşehir Belediyesi 3 No Lu Hat

Elif
09 Temmuz 08:22
65

Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar 5 Numaralı Otobüs Aktarma Ve Şoför Sorunu

Sadriye
08 Temmuz 16:19
13

Manisa Büyükşehir Belediyesi İçme Suyu Sıkıntısı

Necati
05 Temmuz 00:11
45

Manisa Büyükşehir Belediyesi Tarzan Bulvarı Sulama Yapılıyor

Hamide
04 Temmuz 18:48
13

Manisa Büyükşehir Belediyesi Nora Garden Park Sorunu

Volkan
03 Temmuz 21:14
35
Manisa Büyükşehir Belediyesi Nora Garden Park Sorunu

Manisa Büyükşehir Belediyesi Böceklere Bir Çözüm Bulun Lütfen

Sıla
02 Temmuz 01:33
29

Manisa Büyükşehir Belediyesi 48 Saatlik Su Kesintisi

Aleyna
01 Temmuz 09:02
63

Manisa Büyükşehir Belediyesi Millet Kütüphanesinde Sunulan Hizmetler

Muammer
25 Haziran 15:47
12

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yolda Su Boşa Akıyor

Sabri
23 Haziran 17:51
41

Manisa Büyükşehir Belediyesi Su Kesintisi!

Zeynep
20 Haziran 17:24
9

Turgutlu Manulaş Ulaşım

Beyza
19 Haziran 21:58
43

Manisa Büyükşehir Belediyesi Güzelyurt Mahallesi'nde Koku Sorunu Ve Sağlık Tehditi

Seyhan
16 Haziran 01:00
365

Manisa Büyükşehir Belediyesi 20 Numara Otobüs Şikayetim

Cansu
15 Haziran 19:11
29

Manisa Belediyesi 9 Numara Hattı

Kemal
14 Haziran 23:42
25

Manisa Büyükşehir Belediyesi İlaçlama Ve Saglik

Yaşar
11 Haziran 17:13
20

Manisa Büyükşehir Belediyesi Otobüslerde Klima Çalışmıyor

Ceylijnjwjwj
10 Haziran 15:59
1
Toplam 1.020 Şikayet

Marka Profili

Manisa Büyükşehir Belediyesi bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Manisa Büyükşehir Belediyesi henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Manisa Büyükşehir Belediyesi Hakkında

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisa ilinin tüm belediyecilik ve şehircilik faaliyetlerinden sorumlu olan resmi kurum olarak hizmet vermektedir. Manisa Büyükşehir Belediyesi başkanı tarafından yönetime alınan belediye kuruluşunda sanattan kültüre, spordan eğitime pek çok farklı alan ve kategoride modern yatırımlar gerçekleştirilmekte ve tüm belediyecilik faaliyetleri itinayla üstlenilmektedir. Özgür, çağdaş ve şeffaf bir yöneticilik anlayışı kapsamında yürütülen tüm Manisa Büyükşehir Belediyesi faaliyetleri, resmi internet sitesi üzerinden de takip edilebilmektedir. Site üzerinden Manisa Büyükşehir Belediyesi başkanı hakkında detaylı bilgi edinebilir, tüm başkan yardımcıları ve kurum görevlileri hakkında bilgi alabilir ve gündem kararlarını ya da duyuruları takip edebilirsiniz. Mevzuatlar, raporlar, organizasyon şemaları, muhtarlık bilgileri gibi pek çok temel ve zaruri detaya da yine buradan ulaşmanız mümkün. Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin dahil olmuş olduğu tüm faaliyet ve raporlar da resmi kurumsal web sitesi üzerinden düzenli olarak yayınlanmaktadır.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Hizmetleri

Manisa Büyükşehir Belediyesi, bir büyükşehir olan Ege ili Manisa'nın belediyecilik bakımından gerekli görülen tüm hizmetlerini ve faaliyetlerini üstlenen resmi kurum olarak görev alır. Bu kapsamda en temel Manisa Büyükşehir Belediyesi hizmetleri içerisinde sosyal tesis yönetimi, evcil hayvan sahiplendirme, sokak hayvanları bakımı ve barındırması, şehircilik ve imar faaliyetleri, ulaşım, engelli hizmetleri, cenaze ve defin işlemleri gibi temel yükümlülükler yer almaktadır. Bunların yanı sıra Manisa Büyükşehir Belediyesi çocuklardan yaşlılara kadar pek çok farklı yaş grubuna ve kitleye yönelik sosyal hizmetler de sunmayı amaçlamaktadır. Belediyenin resmi internet kanalları üzerinden aynı zamanda Manisa ili hakkında tarihi bilgilere ulaşabilir, tarihçesi hakkında bilgi alınabilir ve şehir hakkında merak edilenler öğrenilebilir. Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin il için planladığı tüm proje ve yatırımları da buradan takip ederek ilde gerçekleştirilmesi beklenen, tamamlanan ya da yapım aşamasında olan projeler hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Şikayet ve Yorumları

Manisa Büyükşehir Belediyesi iletişim detaylarına bu Şikayetvar sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. Tüm Manisa Büyükşehir Belediyesi şikayetlerini buradan paylaşarak sesinizi duyurabilir, ilgili yetkililerin sizinle daha hızlı bir şekilde iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Manisa Büyükşehir Belediyesi şikayet telefon numarası 444 99 45 olup, 7/24 hizmet vermektedir. Şikayet kanalı olarak görev gören bu sayfamız üzerinden de dilek, yorum, görüş ve önerilerinizi paylaşmanız mümkün. Sizin gibi benzer şikayetlere sahip olan diğer Manisa Büyükşehir Belediyesi vatandaşlarının geri bildirimlerini okuyarak aynı problemleri yaşayanların şikayetlerine kulak verebilirsiniz. Yol yapım çalışmaları, sosyal tesis hizmetleri, ulaşım süreçleri başta olmak üzere belediyeyi pek çok farklı konuda ele alıp değerlendirebileceğiniz bu sayfa sayesinde siz de kolaylıkla sesinizi duyurabilir, şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz.