Keyifmobil.com

Keyifmobil.com

97 ŞİKAYET
7 TEŞEKKÜR
%44 MEMNUNİYET DÜZEYİ
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...
  • Cevap Yok
  • Cevaplama oranı:
  • Cevaplama hızı:

Onayım olmadan bu saçma uygulama yüzünden 28₺ param gitti. İadesini talep ediyorum.

29 Mart

Keyifmobil'den kaynaklanan ücretin geri ödenmesini sağlamanızı talep ediyorum...

28 Mart

Keyifmobil uygulamasına bilgim olmadığı halde üye yapıldım ve 25 TL param kesildi. Bu uygulamayı iptal etmek istiyorum ayrıca paramın iadesini talep ediyorum.

17 Mart

14.03.2018 tarihinde Facebook 'da dolaşırken saçma bir eğlence uygulamasına girerek vakit geçiriyorduk sonra karşıma tuhaf bir link çıktı ve yaklaşık yarım saat sonra bir mesaj geldi, "Keyif Mobil diye bir şeyd…

15 Mart

Hiçbir şekilde onayım olmadığı halde hesabımdan 28 TL çekildi. Servisi iptal etm…

15 Mart

Keyifmobil, Facebook üzerinden rızam dışında 28 lira paramı çekti. İadesini talep ediyorum.

14 Mart

Hattım Platinum paket bu ay ki fatura baktım Keyif Mobil diye bir yerden 28 TL görünüyor böyle yerleri Turkcell iptal etmeli, geri ödeme istiyorum.

14 Mart

Bende aynı duruma düştüm 28 TL para kestiler soruları yanıtladım böyle bir şey nasıl olur insanları resmen kandırıyorlar!

13 Mart

Facebook'ta gezinirken hangi akıl yaşınız kaç linkine tıkladım. Otomatik olarak bir sayfaya yönlendirildim. Olayı fark edip geri tuşuna basamadan telefonuma Keyifmobil aboneliğine ayda 28 TL'ye üye oldunuz diye…

13 Mart

Yeğenim Facebook'ta yanlışlıkla bir siteye girmiş ve anında aylık 28 TL diye bir mesaj geldi. Bende hemen anında iptal ettim. Buna rağmen aynı dakika içinde 28 TL kesilmiş. Derhal o paranın iadesini talep ediyorum.

12 Mart
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları