Keyifmobil.com

Keyifmobil.com

%41 MEMNUNİYET DÜZEYİ
%6 TEŞEKKÜR ORANI
178 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

Keyifmobil uygulamasına bilgim olmadığı halde üye yapıldım ve 25 TL param kesildi. Bu uygulamayı iptal etmek istiyorum ayrıca paramın iadesini talep ediyorum.

2 g

14.03.2018 tarihinde Facebook 'da dolaşırken saçma bir eğlence uygulamasına girerek vakit geçiriyorduk sonra karşıma tuhaf bir link çıktı ve yaklaşık yarım saat sonra bir mesaj geldi, "Keyif Mobil diye bir şeyd…

4 g

Hiçbir şekilde onayım olmadığı halde hesabımdan 28 TL çekildi. Servisi iptal etm…

4 g

Keyifmobil, Facebook üzerinden rızam dışında 28 lira paramı çekti. İadesini talep ediyorum.

14 Mart

Hattım Platinum paket bu ay ki fatura baktım Keyif Mobil diye bir yerden 28 TL görünüyor böyle yerleri Turkcell iptal etmeli, geri ödeme istiyorum.

14 Mart

Bende aynı duruma düştüm 28 TL para kestiler soruları yanıtladım böyle bir şey nasıl olur insanları resmen kandırıyorlar!

13 Mart

Facebook'ta gezinirken hangi akıl yaşınız kaç linkine tıkladım. Otomatik olarak bir sayfaya yönlendirildim. Olayı fark edip geri tuşuna basamadan telefonuma Keyifmobil aboneliğine ayda 28 TL'ye üye oldunuz diye…

13 Mart

Keyif Mobil sitesinin Facebook üzerindeki linkine tıklayıp testin ilk sorusunu yanıtladıktan sonra Turkcell mobil hesabımdan 28 TL çekildi ve Keyif Mobil'e abone yapıldığım söylendi. Aboneliğimi iptal etsem de …

13 Mart

Yeğenim Facebook'ta yanlışlıkla bir siteye girmiş ve anında aylık 28 TL diye bir mesaj geldi. Bende hemen anında iptal ettim. Buna rağmen aynı dakika içinde 28 TL kesilmiş. Derhal o paranın iadesini talep ediyorum.

12 Mart

Keyifmobil.com Facebook üzerinden gezinti yaparken tıkladığım bir test sonucunda rızam dışında yapılan abonelik için kesilen aylık 28 TL ücretin iadesini talep ediyorum.

12 Mart

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön