Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Final Özel Öğretim Kursları

0100
(12 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
30 Şikayet (Son 1 yıl)
Final Özel Öğretim Kursları
0100
(12 değerlendirme)
Şikayet Yaz
1

Final Özel Öğretim Kursları Polatlı Memnuniyetsizliği

Gizemli
25 Mayıs 18:47
202

Final Özel Öğretim Kursları Marmara Park Final Dershanesinde Eğitim Alamadım

Serra
21 Mayıs 01:20
285

Final Özel Öğretim Kursları Eğitim Sorunu Ve Öğrenciyi Aşağılama!

İsim
20 Mayıs 16:14
176

Final Özel Öğretim Kursları Çapa Final Dersanesi

Metin
06 Mayıs 16:13
135
1

Final Özel Öğretim Kursları Keçiören Dutluk Final Dersanesi

Sinan
22 Nisan 00:21
3.402
1
Melican
21 Nisan 19:39
634
Melican Şikayetini Yayından Kaldırdı

Final Özel Öğretim Kursları İcra Sorunu

Arda
22 Mart 16:16
247
1

Final Özel Öğretim Kursları Final Kurs Zil Sesi

Meliha
21 Şubat 16:47
156
1

Final Özel Öğretim Kursları Final Dersanesi Beykent Şube İlgisizliği

Ümit
13 Ocak 17:31
260
3

Final Özel Öğretim Kursları Sınav Saati Karmaşası Ve İlgisiz Dershane Yönetimi

Hava
06 Ocak 12:20
735
Final Özel Öğretim Kursları Sınav Saati Karmaşası Ve İlgisiz Dershane Yönetimi
Final Özel Öğretim Kursları Sınav Saati Karmaşası Ve İlgisiz Dershane Yönetimi
1

Final Özel Öğretim Kursları Ödenen Fazla Para

Alpay
09 Aralık 2023 20:23
6.531
1

Final Özel Öğretim Kursları Marmara Park Final Kursu Hakkında

Alime
06 Aralık 2023 16:18
3.841
3
Esma
05 Aralık 2023 13:06
7.018
Esma Şikayetini Yayından Kaldırdı

Final Özel Öğretim Kursları Bağcılar Final Dersanesi Saçma Uygulaması

Seyhan
11 Kasım 2023 18:12
110
1

Final Özel Öğretim Kursları Vermediği Eğitimin Para Talep Etmesi

Barış
11 Ekim 2023 02:53
377
Sude
23 Şubat 18:53
215
Sude Şikayetini Yayından Kaldırdı
Toplam 94 Şikayet

Marka Profili

Final Özel Öğretim Kursları bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Final Özel Öğretim Kursları henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Final Dergisi Dershanesi şubeleri nerelerdedir?
Final Dergisi Dershanesi resmi web sitesi üzerinden bulunduğunuz şehri ve aradığınız kurs tipini seçerek size en yakın şubeleri öğrenebilirsiniz.
Final Dergisi Dershanesi nasıl?
Final Dergisi Dershanesi yorum ve şikayetlerini incelemek isterseniz buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz siz de Final Dergisi Dershanesi yorum ve şikayetlerinizi sayfamızda paylaşabilirsiniz.
Final Dergisi Dershanesi kayıt işlemleri nasıl yapılır?
Size en yakın Final Dergisi Dershanesi şubesini ziyaret ederek seçtiğiniz kurs tipine kayıt oluşturabilirsiniz.
Final Dergisi Dershanesi genel merkez telefon numarası nedir?
Final Dergisi Dershanesi genel merkez telefon numarası 0 (212) 286 67 13’tür.
Final Dergisi Dershanesi ile ilgili daha farklı bir sorum var.
Final Dergisi Dershanesi hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Final Dergisi Dershanesi Hakkında

Yaygın ismiyle Final Dergisi Dershanesi olarak da bilinen Final Eğitim Kurumları, ilk olarak Elazığ'da kurulmuş bir dershane olarak faaliyete geçmiştir. Şimdilerde Final Okulları, Final Yayınları ve Final Kültür Sanat Yayınları başta olmak üzere pek çok farklı kurumu ile eğitim sektöründe faaliyet gösteren Final Eğitim Kurumları, Türkiye'nin dört bir yanındaki kurumları Türk eğitim sistemine katkıda bulunmaktadır. 1980 yılından beri bu sektörde yer alan kurum, üniversiteye hazırlık dergisi olarak piyasaya sürdüğü Final Dergisi ile ismini daha geniş kitlelere duyurduktan sonra Final Dershaneleri'ni faaliyete geçirerek üniversite sınavlarında hazırlık sürecinde olan lise öğrencilerine destek sağlamaya başlamıştır. Dershane faaliyetlerinin sona verilmesi kararı arından ise eğitim ve öğretim sektöründeki hayatına Final Okulları adı altında devam etme kararı alan kurum, 2006 yılından itibaren okullarını, üniversitelerini, üniversite hazırlık kurslarını ve diğer eğitim kurumlarını genişleterek Türkiye'ye yayılmaya devam etmiştir. Kurumun şimdilerde Bursa, Malatya, Kırşehir, Batman, Ağrı, Şırnak, Erzurum, Elbistan, Ordu, Ankara ve İstanbul gibi pek çok farklı ilde okulu ve eğitim tesisi yer almaktadır.

Final Eğitim Kurumları & Hizmetleri

Final Eğitim Kurumları, eğitim sektörünün pek çok farklı alanında hizmet vermektedir. Final Kurumları'nın Uluslararası Final Üniversitesi adı altında olmak üzere tam teşekküllü bir üniversitesi bulunmaktadır. Üniversite, KKTC'nin Girne kentindeki kampüsü ile pek çok farklı fakültesi ile gençlere hizmet vermektedir. Uluslararası Final Üniversitesi'nde Eğitim Bilimleri Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Mimarlık Fakültesi, Hukuk Fakültesi ve Fen - Edebiyat Fakültesi olmak üzere pek çok farklı fakülte bulunmaktadır. Final Liseleri de lise çağındaki gençlere eğitim veren kurumlar olarak faaliyet göstermektedir. Geniş eğitim - öğretim kadrosu ve yenilikçi eğitim modeli ile bir yandan kaliteli eğitim vermeyi amaçlayan liseler, diğer yandan öğrencileri en iyi şekilde yüksek öğrenime hazırlamayı hedeflemektedir. Final Özel Öğretim Kursları, lise çağındaki gençleri üniversite giriş sınavlarına hazırlarken, Final Akademi Şehir Okulları, Akademi Anadolu ve Fen Lisesi ve Akademi Ortaokulları olmak üzere iki farklı alt branşta akademik eğitim vermektedir. Final Kampüs Okulları, Final Yurt Dışı Tesisleri ve Final Dergisi Kursları da kurumun sahip olduğu diğer eğitim ve öğretim kuruluşları arasında yer almaktadır. Size en yakın Final Dergisi Dershanesi şubelerini öğrenmek için kurumun resmi internet sitesini ziyaret etmeniz mümkündür.

Final Dergisi Dershanesi Müşteri Yorumları

Eğer çocuğunuzu Final Dershanesi'ne ya da Final Eğitim Kurumları'ndan herhangi birine göndermeyi planlıyorsanız, kurum hakkında en güncel yorumlara bu sayfa üzerinden ulaşarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Gerçek kullanıcılar tarafından bırakılan Final Dershanesi yorumları, kurum ile ilgili gerçek tecrübeler hakkında bilgi edinmenize vesile oluyor. Final Dershanesi nasıl ya da Final Dershanesi iyi mi gibi sorularınız varsa, buradaki Final Dershanesi şikayet ve yorumları üzerinden bu sorularınıza birer yanıt bulmanız mümkün. Siz de daha önce bu kurum ile çalıştıysanız ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz, bu sayfa üzerinden Final Dergisi Dershanesi görüşlerinizi iletebilirsiniz.