Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Eczacımnette

0Şikayet
0Çözüm
Şikayet Yaz
Şikayetler
51 Şikayet
  • Çözülen
  • Videolu
Eczacımnette
  • Çözülen
  • Videolu
1

Eczacımnette Firmasından Ürün Sipariş Ettim Farklı Ürün Gönderdi

profile
24 Ocak 2022
300

Eczacımnette dürüst bir firma değil. Ürün istedim, farklı bir şey yollamışlar ve WhatsApp 'tan engellediler irtibat kuramıyorum. Art niyetli bunlar ama benimde kendime göre planlarım var. Onlara o 90₺' yi çok daha fazlasıyla ödeteceğim. Bakalım insanların hakkını almak nasıl bir şey.

Eczacımnette Firmasından Ürün Sipariş Ettim Farklı Ürün Gönderdi

Eczacımnette Yanlış Ürün Gönderimi

profile
18 Kasım 2021
819

Keto guru siparişi verdim. Onlar bana çilekli detoksu göndermişler. Firmaya ulaşamıyorum. İletişim bilgileri tamamen yanlış mesaj okundu görünüyor ama cevap vermiyorlar. Fatura yazılmamış fatura olsa Tüketici Hakları Hakem Heyeti'ne başvuracağım. Parasında değilim. İnsanların aklıyla alay ediyorlar

Eczacımnette Düpedüz Yanıltan Bir Site

profile
08 Kasım 2021
640

Bir hastam vagifix isimli bir krem isteyince çalıştığım resmi depolarda kremi bulamayınca bu siteden internet üzerinden sipariş verdim. 2 gün sonra elime saçma sapan alakasız 2 ürün geldi. Arıyorum telefonları hep meşgul. WhatsApp mesajlarıma kimse dönmüyor. Müşteri benden kremi bekliyor. İyi niyetl...

Eczacımnette Talep Edilen Ürün Yerine Başka Bir Ürün Gönderimi

profile
05 Kasım 2021
775

Eczacımnette Live, internet sitesindeki 5538153*** WhatsApp sipariş hattı üzerinden ürün siparişi yaptım. Talep ettiğim ürün 129 TL, Firma 79 TL'lik istemediğim bir ürünü göndermiş. Pahalı ürün sipariş verdim, istemediğim daha ucuz bir ürün geldi. Muhatap bulamıyorum. Sipariş verdiğim WhatsApp hattı...

Eczacımnette Ürün Eksikliği, Damla Göndermediler

profile
03 Kasım 2021
704

2 kutu geciktirici sprey aldım yanında damla hediye dediler, fakat hediyeyi göndermediler. WhatsApp numarasında yazdılar 0553815** dönmediler bana ve şu an numaralarına ulaşılmıyor. İnternet sitesine de ulaşılmıyor, insanları mağdur etmekten başka bir şey değil.

Eczacımnette Ürünüm Yanlış Geldi!

profile
01 Kasım 2021
680

Bir ürün sipariş vermiştim fakat farklı bir ürün geldi ve ürünü İnternete arattığımda dahi ürün çıkmıyor ,geri dönüş yaptığımda da böyle bir numara kullanılmamaktır dediğinden hiçbir türlü şikayetim belirtemediğimden mağdurum. son çare olarak size yazdım, bir çözüm yolu belirtin.

Eczacımnette Ürünüm Yanlış Geldi!
1

Eczacımnette  'te Muhatap Bulamıyorum

profile
01 Kasım 2021
2.187

Eczacımnette sitesinden Aksöğüt kremi sipariş verdim yerine yuz maskesi geldi, WhatsApp 0553 815 ** üzerinden iletişime geçmek istediğimde engellediler. Adres ve telefon hiçbir şekilde muhatap bulamadım. 170 liram cop oldu iade etsem bile paramı geri alamıyorum.

Eczacımnette Yanlış Ve Eksik Ürün Gönderdiler

profile
29 Ekim 2021
803

Bir ürün sipariş vermiştim fakat farklı bir ürün geldi ve ürünü İnternete arattığımda dahi ürün çıkmıyor geri dönüş yaptığımda da böyle bir numara kullanılmamaktır dediğinden hiçbir türlü şikayetim belirtemediğimden mağdurum son çare olarak size yazdım eğer bir çözüm bulabilirsek çok mutlu olurum.

1

Eczacımnette Siparişimi Başka Bir Şey Gönderdiler

profile
27 Ekim 2021
758

Yanlış ürün göndermişler. Geri dönüş yaptık ama 2 farklı telefondan aradık yazdık ve engellediler. Kendi yaptıkları hatanın sorumluluğunu almıyorlar. Sözde güvenilir siteydi. İnsanların parasını almaya utanıyor musunuz? Para kolay kazanılmıyor.

Eczacımnette Siparişimi Başka Bir Şey Gönderdiler
Eczacımnette Siparişimi Başka Bir Şey Gönderdiler
1

Eczacımnette Ve Yanlış Ürün Gönderimi!

profile
22 Ekim 2021
1.233

Flokosteel krem sipariş verdim fakat bana alakasız bir ürün geldi lütfen çözüm istiyoruz bile isteye insanlara yardım etmiyorsunuz ve art niyetlilere göz yumuyorsunuz daha fazla kaç kişinin bu duruma düşmesine ne müsaade edeceksiniz!

Eczacımnette Ve Yanlış Ürün Gönderimi!

Eczacımnette Sorumsuz Bir Site

profile
20 Ekim 2021
999

Parayı biz sokakta bulmuyoruz. Dün kargo geldi 3 üründü 2 ürün geldi ve özensiz yırtık. Ürün, hep poşete dökülmüş. WhatsApp'dan yazdım durumu bildirdim. Tık engel yedim 130 TL para ödedim.

Eczacımnette Yanlış Ve Orijinal Olmayan ürün Gönderimi!

profile
19 Ekim 2021
1.010

Eczacımnette yanlış ve sahte ürün gönderimi sipariş verdiğim ürünle gelen ürün alakası yok. İnternet sitesindeki numara kullanılmamaktadır diyor. Yalandan tekrar sipariş verdim onay için arıyorlar diye. Yanlış ürün gönderdiniz dememe kalmadan telefon yüzüme kapandı.

1

Eczacımnette Yanlış Ürün Gönderimi!

profile
18 Ekim 2021
977

Eczacımnette sitesinden aldığım ürün yerine farklı alakasız bir ürün gönderildi. Şikayetimi belirtmeme rağmen site tarafından tarafıma dönüş yapılmamakta param boşuna gitti ve iletişim numarasına hiçbir şekilde ulaşılmıyor.

Eczacımnette Yanlış Ürün Gönderimi!

Eczacımnette Damla Yanıltması

profile
14 Ekim 2021
1.244

Proment damla istedik, Türkiye resmi satış temsilcisi olduklarını yazmışlar. Eczacımnette diye bir sayfa. WhatsApp'dan sipariş verdik hemen dönüş yaptılar. Kargo geldi içinden tamamen başka bir ürün çıktı aynı numaradan aramaya çalıştık yok anında WhatsApp'da Mesajlarımızı görmez oldular.

1

Eczacımnette ve By Express Kötü

profile
07 Ekim 2021
1.106

By express kargosuna inanarak Eczacımnette sitesinden ürün aldım. Hanginiz art niyetli anlamadım! Siz hiç mi çalıştığınız insanlara kurumlara sitelere bakmıyorsunuz. Art niyetli ile bu şekilde devam ederek sizin isminiz karalanmıyor mu!? İlk kez denemiştim bir daha da işim olmaz böyle güvensiz bir k...

1

Eczacımnette Hediye Ürün Gelmedi

profile
31 Ağustos 2021
1.165

İki adet ürün sipariş ettim yanında hediye ürün gelmedi ve ürünler çakma çıktı. Hiçbir muhatap yok telefonlara cevap verilmiyor.

Marka Profili

Eczacımnette bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Eczacımnette henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.