Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Bahçeci Sağlık GrubuŞikayetvar üye markasıdır

48100
(25 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
49 Şikayet (Son 1 yıl)
Bahçeci Sağlık GrubuŞikayetvar üye markasıdır
48100
(25 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Bahçeci Sağlık Grubu Bahçeci Tüp Bebek Merkezi İlgisizliği

Cansel
11 Haziran 12:11
335

Bahçeci Sağlık Grubu Tüp Bebek Tedavisi Sürecinde Yaşanan Sorunlar

İbrahim
04 Haziran 16:37
1.148
1

Bahçeci Sağlık Grubu Klinik Deneyimim

Gülcan
03 Haziran 20:38
849
4
Çözüldü
Guler
26 Mayıs 08:02
-
Guler Şikayetini Yayından Kaldırdı

Bahçeci Sağlık Grubu Bahçeci Şikayet İlgisizlik Mutsuzluk

Derya
23 Mayıs 21:13
1.682
5
Çözüldü
Emre
16 Mayıs 11:35
60

"Gösterdiğiniz hassas yaklışımınızdan ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim."

Emre Şikayetini Yayından Kaldırdı
1

Bahçeci Sağlık Grubu Yurt Dışı Fiyat Farkı Ve Güvensizlik Hissi

Ezgi
05 Mayıs 19:36
277
5
Çözüldü
Esra
13 Nisan 13:04
189

"Teşekkürler"

Esra Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü
Leyla
20 Mart 18:25
119
Leyla Şikayetini Yayından Kaldırdı

Bahçeci Sağlık Grubu Bahçeci Güven Sorunu

Sevil
20 Mart 17:52
2.376
5
Çözüldü
Elif
13 Mart 14:56
3.596

"Turgay bey çok iyi bir işletmeci doktorumu ve turan beye çok teşekkür ederim"

Elif Şikayetini Yayından Kaldırdı
3
Büşra
13 Mart 02:40
1
Büşra Şikayetini Yayından Kaldırdı
1

Bahçeci Sağlık Grubu Bahçeci Tüp Bebek Koca Bir Pişmanlık.!

Sedat
28 Şubat 19:25
7.736

Bahçeci Sağlık Grubu Diyarbakır Tüp Bebek Tedavi Merkezi Mağdur Etti

Saim
14 Şubat 16:27
5.249

Bahçeci Sağlık Grubu Bahçeci Tüp Bebek

Mahir
14 Şubat 14:11
5.291
5
Çözüldü
Mehmet
08 Şubat 02:26
185

"Gerekli dönüş ve ilgi için teşekkürler"

Mehmet Şikayetini Yayından Kaldırdı

Bahçeci Sağlık Grubu Bahçeci Ticari Etik Sorunu

Ahmet
07 Şubat 14:22
9.190
1

Bahçeci Sağlık Grubu Bahçeci Yalan Dolan Merkezi

Müjdat
01 Şubat 00:54
2.178
Büşra
26 Mart 14:40
21
Büşra Şikayetini Yayından Kaldırdı
Toplam 119 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Bahçeci Sağlık Grubu 7 yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %53
Marka Karnesini Gör

Bahçeci Sağlık Grubu Hakkında

Bahçeci Sağlık Grubu; tüp bebek tedavisi konusunda uzmanlaşmış bir sağlık merkezidir. Amerika’nın en saygın dergisi Newsweek tarafından “Dünyanın En İyi 3 Tüp Bebek Merkezinden Biri” olarak seçilen Bahçeci Sağlık Grubu, ayrıca bu alandaki çeşitli ödüllere de layık görülmüştür. Sahip olduğu üstün teknoloji ve uzman kadro ile tüp bebek tedavisi ve daha pek çok alanda sağlık hizmeti sunan Bahçeci Sağlık Grubu, gelişmiş embriyoloji laboratuvarına sahip bulunmaktadır. Embriyoloji labaratuvarlarında en gelişmiş teknolojilerden faydalanan kurum, zor vakalarda bile başarılı sonuçlar elde edebilmektedir. Bahçeci Sağlık Grubu’nun başarılı uzman kadrosu; doktor, embriyolog, genetik uzman, psikolog ve hemşirelerden oluşmaktadır. Kişiye özel tedavi ile hasta gizliliği ve bilgi güvenliği ilkeleri doğrultusunda sağlık hizmeti veren kurum, aynı zamanda BahçeciMAX E-güvenlik ve Doğrulama Sistemleri ile sperm, yumurta ve embriyoları karışma riskine karşı koruyan dünyadaki en gelişmiş güvenlik sistemine sahip bulunmaktadır.

Bahçeci Sağlık Grubu Hizmetleri Nelerdir?

Bahçeci Sağlık Merkezi hizmetleri arasında başlıca tüp bebek tedavisi yer alsa da pek çok sağlık hizmeti bulunmaktadır. Bahçeci Sağlık Grubu hizmetlerinden bazıları; kısırlık ve tüp bebek, jinekoloji, gebe takibi ve doğum, embriyoloji laboratuvarı, psikolojik danışmanlık, endoskopik cerrahi ve genetik alanlarıdır. Bebek sahibi olmak isteyen pek çok çiftin başvurduğu Bahçeci Sağlık Grubu’nda ilk olarak doktor ile bir ön görüşme gerçekleştirirsiniz. Daha sonra gerekli muayeneler yapılır. Ardından uygulanacak birtakım testlerin sonuçları değerlendirilir. Bahçeci Sağlık Merkezi’nde her bir çiftin sorunu ayrı olarak değerlendirilir ve kişiye özel tedavi uygulaması yapılır. Bahçeci Sağlık Grubu 45.000’in üzerinde sağlıklı tüp bebek deneyimi ile pek çok çiftin ilk adresi olmaktadır. Bahçeci Sağlık Grubu; kısırlık tedavileri için şu yöntemleri uygulamaktadır: Rahim dinlendirme, tüp bebek (IVF), aşılama (IUI), mikroenjeksiyon (ICSI), embriyo dondurma, sperm dondurma, yumurta (Oosit) dondurma. Merkezden ayrıca jinekoloji hastalıkları için de gerekli tedavi imkanlarından faydalanabilirsiniz. Bahçeci Sağlık Grubu’nun kadın hastalıklarında hizmet verdiği alanlar şu şekildedir: Serviks (Rahim Ağzı) hastalıkları, rahim hastalıkları, yumurtalık hastalıkları, polikistik over sendromu, endometriozis, hormonal problemler, genital ve üriner enfeksiyonlar, meme hastalıkları ve mamagrofi, menopoz, osteoporoz ve doğum kontrol yöntemleri.

Bahçeci Sağlık Grubu İletişim Kanalları

Bahçeci Sağlık Hizmetleri iletişim kanallarını kullanarak tüp bebek tedavisi ve diğer tedavilerle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Bunun için dilerseniz firmanın resmi sitesinde yer alan iletişim formunu doldurabilir, Bahçeci Sağlık Grubu Fulya tüp bebek merkezini arayabilir ya da destek e-posta adresine mail gönderebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Bahçeci Sağlık Grubu iletişim kanalları arasında yer alan müşteri hizmetleri numarasını da arayabilirsiniz. Tedavi ile ilgili muayene ve görüşme için ise e-randevu sistemi üzerinden randevu oluşturabilirsiniz. Bahçeci Sağlık Grubu şikayet ve yorumları incelemek isterseniz ise sayfamıza göz atabilirsiniz. Dilerseniz siz de firma ile ilgili şikayet ve yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.