Orhan sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Vestfrost Ultra Sessiz 9122 Makinenin Sesi!

Orhan
05 Mart 2025 11:21
992



Vestfrost çamaşır makinem yaklaşık 3 hafta önce arızalandı bayram tatili dolayısıyla servis bayramdan sonra geldi. Sonrasında ana kart arızası olduğu söylendi ve malzeme sipariş edildi malzemeyi iki güne takarız dediler 9 gün sonra geldiler şimdi de ana kart kısadevre yaptı tekrar sipariş vereceğiz ...

Bende Vestfrost çamaşır makinesi aldım ve çamaşırlarda siyaha benzer leke yapıyor ve ne yapacağımı bilmiyor gecen sene gelen servis yaptım dedi ama maalesef lekeler devam ediyor. Tursil değiştirdim calgon kullanıyorum suyun üstüne geldiğine eminim makinenin alt kısmını her çamaşır yıkandıktan sonra ...
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 600 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Su Kesik Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 9 Kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |
| Hızlı Yıkama Süresi | 15 dakika |