Segem

Segem

%50 MEMNUNİYET DÜZEYİ
%0 TEŞEKKÜR ORANI
12 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

9 Haziran 2018 de girmiş olduğum brokerlik teknik personel sınavını kazandım ama sertifika indir bölümünde sertifikanız bulunmamaktadır yazıyor bu nasıl iş kazandığım sınavın sertifikası nasıl olmuyor anlamadım.

19 Haziran

Segem Sigortacılık sınavına 4 kez girdim. İki kez 58, iki kere 56 Aldım. Bu bir tesadüf değil bence. İtiraz ettim, sonucu bile ben aradım geri dönüş yaptılar. Sınav itirazı paralı bir de!

30 Nisan

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır. Süreç memnuniyetle sonuçlanmıştır.

18 Nisan

Hatalı ücret yatırdığım için iade dilekçesi hazırlayıp [email protected] mail adresine gönderdim. Üç haftadır iade yapılmamış olup çalışan arkadaş izinli olduğu için kimse yardımcı olmamaktadır. Bugün aradığımda ise; "sizin dilekçeniz dikkate alınmamıştır. 40 gün içeri…

03 Nisan

1 Mart 2018'de açıklanmış olan Segem sınav sonucum hata veriyor, müşteri hizmetlerini 3. kez aramama rağmen hiçbir sonuç alamadım. Yardım edemeyeceklerse o telefon başında neden oturuyorlar mail gönderdiğimde m…

05 Mart

Segem sınav giriş belgemi ücretini yatırdığım ve online başvuru yaptığım halde açamıyorum, iletişime geçmek imkansız kimseye ulaşılamıyor!

12 Şubat

Videolardan sürekli olarak ses alamıyorum bu aldığım 3.hata attığım 3.mail ve indirip dinlemeyi denedim hata aldım video indirme işlemi şu anda gerçekleştiremiyorum indirme yerinde çöp kovası işareti var eğitim…

05 Şubat

Segem'e para yatırdım, bugün son gün ve hala sisteme geçmedi.

27 Ocak

İki ayı aşkın süredir Segem'den para iadesi alamıyorum. İletişim kurmaya çalıştığım kişi maillere cevap verme tenezzülünde bile bulunmuyor artık. 45 gün içinde sonuçlanır dediler 2 ayı geçti Segem'in bu sorumsuzluğu yüzünden ben sıkıntı çekiyorum.

08 Ocak

Segem yeterlilik sınavı için bankaya 3 gün önce ödeme yapmama rağmen sistemde ödenmemiş gözüküyor ve online başvuru yapamıyorum, Segem'i aradığım halde telefonlara kimse bakmıyor.

19 Ekim 2017

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön