Segem

Segem

%0 MEMNUNİYET DÜZEYİ
%0 TEŞEKKÜR ORANI
9 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

İki ayı aşkın süredir Segem'den para iadesi alamıyorum. İletişim kurmaya çalıştığım kişi maillere cevap verme tenezzülünde bile bulunmuyor artık. 45 gün içinde sonuçlanır dediler 2 ayı geçti Segem'in bu sorumsuzluğu yüzünden ben sıkıntı çekiyorum.

08 Ocak

Segem yeterlilik sınavı için bankaya 3 gün önce ödeme yapmama rağmen sistemde ödenmemiş gözüküyor ve online başvuru yapamıyorum, Segem'i aradığım halde telefonlara kimse bakmıyor.

19 Ekim 2017

Segem Teknik Personel Yeterlilik sınav ücretini yatırmama rağmen başvuru yapamıyorum. Üstelik bugün son gün. Ödeme kayıtlara geçmemiş olarak gözükmekte.

18 Ekim 2017

Segem ücretini yatırdım internet sitesinde görülmemektedir kayıt işlemlerimi tamamlayamıyorum daha önce sınava girmiştim başarısız olduğum için 16.08.17 tarihinde başvuru yazmaktadır ben de ödememi yaptım 75 TL…

17 Ağustos 2017

Segem göndermediği sertifika için 38 TL para alıyor? Ya ücret iadesi yapın ya da belgeyi gönderin.

10 Mayıs 2017

01.04.2017 sınav var ve ben hala Segem akademi şifremi alamadım. Segem'i günlerdir arıyorum, bekleyen 3-5 kişi arasındayım sıra bana gelince teşekkür ediliyor ve telefon yüzümüze kapanıyor.

27 Mart 2017

Bilgi aramak için 3 günde 7 kez Segem'i aramış bulunmaktayım. Fakat bekleyenler arasında 5. sıradan 1. sıraya geldiğim zaman telesekreter aradığınız için teşekkür ederiz diyor ve telefon yüzüme kapanıyor. Opera…

16 Şubat 2017

Segem teknik personel yeterlilik sınavı için başvuru ücretini yatırdım. Lakin online başvuru sayfası açılmıyor. Ücreti yatırdığım an itibariyle 6 saat bekledim. Perşembe gününden bugüne kadar kayıt sayfası açılmıyor. Mail gönderemiyorum hata veriyor. Telefon açıyoruz ka…

30 Ocak 2017

Uzun uzun arıyorum ancak hiçbir koşulda ulaşamıyorum. Ne maille ne de çağrı merkezine bir ödeme yaptım ama kayıt yapamıyorum. Firmanın bana acil olarak geri dönüş yapmasını istiyorum.

24 Ocak 2017

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön