Deprem destek listelerine hızlı erişin!

Oyna Kazan

Son 1 yılın verilerine göre oluşturulmuştur.
Oyna Kazan ile ilgili bir şikayetin mi var?
175 Şikayet
Şikayet Sıralaması
profile
12
04 Şubat

Oyna Kazan Neden Parayı Alamıyorum?

Hepsiburada tombala oyununda bir kartımda 1 ci diğer kartımda 2 ci çinkoyu bulmama rağmen benim kartım kazanmamış başka bir kartı kazanmış yazdı. Ama aslında çinkoyu yapan kart açıklanmadan önce benim kartımda zaten 1. Çinkoyu yapmıştı. Kartımda cıktı, bu sonuçta neden parayı alamıyorum ki? Üstelik ...

profile
5
04 Aralık 2022

Oyna Kazan Kazandığım Bakiye Hesabıma Yatmadı

Oyna kazan oyununu birkaç kez kazanmama rağmen henüz hesabımda değişiklik olmadı konu ile ilgili olarak tarafıma bilgi verilmesini istiyorum hesap hareketlerimden gözüküyor zaten olmadığı eğer ki kazandığım tutarlar hesabıma yansıtılmaz ise derhal sileceğim bu uygulamayı

profile
14
09 Kasım 2022

Oyna Kazan Günlük Hediye Alamıyorum

3 gündür Zara giremiyorum. Oyna kazanda 4010 puanım var vermiyor. İflas ettiğim için 3 gündür oyun oynayamıyorum. Arkadaşlarımdan gelen hediye alamıyorum. Sebebini öğrenmek istiyorum. Bana bilgi verirseniz sevinirim. Masalarda çok küfür var. Bilginize.

profile
112
28 Eylül 2022

Oyna Kazan Değil Resmen Müşterilerinin Güvenini Kaybetmek

Hepsiburada Oyna Kazan'dan 50 taneye yakın bilet aldım 1 TL ve 2 TL'den başka bir şey çıkmadı gerisi de zaten hepsi boş bunun neresinde kazanıyorum anladım. Lütfen paramı iade edin ve oyunu güncelleyin.

profile
861
02 Mayıs 2022

Oyna Kazan Kazandığım Parayı Ödemiyor

Oyna kazan uygulamasından kazandığım 115,65 liralık bakiyemi eylül ayından beri defalardır istememe rağmen alamıyorum. Bu konuda birçok mesaj attım ama muhatap bulamadım. Bu tür uygulamaları denetleyen bir kurum yok mu?

profile
1.546
28 Nisan 2022

Oyna Kazan Hak Ettiğim Ödemeyi Yapmıyor

Oyna kazan isimli yarışma senelerdir telefonumda yüklü, ciddi bir zaman ayırarak yarışmalara katıldım. Ben onedio'ya ait bu yarışmayı telefonuma indirdiğimde para ödülü vardı ve şimdiye kadar hiç ödeme almadım benim hesabımda 43 lira var. Aile üyelerimde de o civarda miktarlar var ve hiç ödeme almad...

Oyna Kazan Hak Ettiğim Ödemeyi Yapmıyor
profile
1.736
24 Ocak 2022

Oyna Kazan Online Yarışması Kazançlarımızı Yatırmıyor

Oyna kazan adlı yarışma 50 TL ve üzeri kazançlarda hesabımıza kazancımızı yatırması gerekirken geçen gün mesaj yazdığımda formatlarının değiştiğini artık sadece bilgi yarışması olduklarını belirtti. Bu kadar zamanımızı harcayıp bu parayı biriktirmemize rağmen sırf ödeme yapmamak adına bilgi yarışmas...

Oyna Kazan Online Yarışması Kazançlarımızı Yatırmıyor
  • profile
1 Destekçi
profile
2.732
21 Aralık 2021

Oyna Kazan Bilet Numarası Sorunu!

Hepsiburada eşya piyangosu, oyna kazan bileti aldım. 4 defa ayrı ayrı müşteri hizmetleri ile görüşme rağmen, bilet numaralarını oyna kazan mobil uygulama bölümünde göremiyorum. Boş sayfa çıkıyor. Bana kim yardımcı olacak. Biletleri satarken iyi, reklam iyi, satış iyi, kim sesimizi duyacak!

profile
1.472
20 Aralık 2021

Oyna Kazan Memnun Kalmadım

Ben bir Oyna Kazan'dan bir çekiliş hakkı aldım ama bana dönüş yapılmadı olumlu ya da olumsuz dönüş yapılmadı gerekeni yapılması istiyorum Redmi mi11 life için 128 GB için hemen bir çekiliş hakkı verilecektir fiyatı olumlu olumsuz bir dönüş yapılması istiyorum.

profile
1.560
17 Aralık 2021

Hepsiburada Oyna Kazan Çekiliş Biletleri Hakkında Dönüş Yapılmaması!

Hepsiburada'nın yapmış olduğu oyna kazan çekilişi ile alakalı olarak aldığım biletleri giremiyorum maalesef ve nere ile görüştümse de sonuç alamadım. Bu konu ile alakalı artık olumlu olumsuz bir dönüş olmasını bekliyorum. Bu da muhtemelen ilk ve son olacak gibi duruyor.

profile
1.581
12 Aralık 2021

Oyna Kazan Satış Var Bilet Yok

Hepsiburada'dan 12.12.2021 tarihinde saat 00:54 aldığım oyna kazan biletlerim görünmüyor. Satış var bilet yok ödemeyi alıp biletlerin görülmemesi ne demek anlayamıyorum saat 1:00den sonra da kimseye ulaşamıyorum lütfen bir an önce bu sorunun çözülmesini ve biletlerimin gelmesini istiyorum.

profile
1.655
01 Aralık 2021

Oyna Kazan Bilet Numaraları Yok

Oyna kazan'a girdim biletleri aldım hiç bilet numaram yok. 2. Defa yine katıldım yine yok. 5 gündür bekliyorum gelirse diye açılan ekran sürekli dönüyor yine biletlerim gözükmüyor. Bana bir yardımcı olursanız sorunumu çözerseniz çok memnum kalırım.

profile
3.554
10 Kasım 2021

Oyna Kazan Ok Paranın Hesabıma Yüklenmemesi

3-4 gündür üye olduğum Oyna Kazan programında kazandığım ok paralar hesabıma yüklenmiyor. Bakiye hep 0 olarak gösteriyor. Birkaç yarışmadan kazandığım paralar yüklenmediği için oyunu oynamak cazip hale gelmiyor.

profile
3.575
02 Ekim 2021

Para Çekmemek Oyna Kazan'dan

Oyna kazan'da paramı çekemiyorum paramı vermiyorlar bu yaptığınız haksızlık başka bir şey değil. Bu durumu düzeltirseniz sevinirim. Uygulamanız yoksa yalandan ibaret olmuş olacak. Paramı geri verirseniz sevinirim. Acilen bu meseleyle ilgilenmenizi arz ederim

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
profile
2.517
02 Eylül 2021

Oyna Kazan 1 Eylül Saat 23.30 Tarih Yarışmasında 2. Soruda Hata Vardı

1 Eylül Saat 23.30 tarih d/y yarışmasının 2. Sorusunda hata vardı. Kapgan Kağan Bayırkular tarafından zehirlenerek öldürülmemiştir. Kapgan Kağan 716 yılında aynı topluluklar tarafından ormanda pusuya düşürülerek öldürüldü. Lütfen soruyu tekrar inceleyiniz. Umarım hatayı düzeltirsiniz.

profile
3.068
20 Ağustos 2021

Oyna Kazan Hesabı Geri Alma

Selamün aleykum iyi akşamlar oyna kazanda eski hesabımı geri alamadım o mada mesaj mail atmama rağmen sorunuma care olmadılar. Bu eski hesabımı nasıl geri alabilirim. Bilenler varsa yardımcı olsunlar kim biliyor eski hesabı geri almasını yardımcı olurlarsa sevinirim

profile
4.646
02 Ağustos 2021

Oyna Kazan Para İadesi Talebi

Paket aldım isteğim dışında bağlantım olmayan bir hesaba aktardıklarını söylediler. Para iadesi istedim. Dönüş yapan yok nasıl bir firmasınız ilgisiz alakasız paramın iade edilmesini istiyorum. İletişime geçerseniz sevinirim. Bir an önce bu konuyla ilgilenilmesini istiyorum

Oyna Kazan Para İadesi Talebi
profile
66
05 Ekim 2022
Abdulmuttalip Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
1.183
28 Aralık 2021
Mehmet Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Ali
3.579
07 Ağustos 2021
Ali Şikayetini Yayından Kaldırdı

Marka Profili

Oyna Kazan bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
Oyna Kazan henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Marka Profili

Oyna Kazan bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
Oyna Kazan henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.