Aşırı Isı Ve Fan Kontrolü Sorunları Nedeniyle İade Talebi

Gamegaraj Slayer 5-7 (RTX5070 Intel 7 Ultra 255hx) cihazım ilk 2 ay neredeyse sorunsuzdu. Sadece belli bir zaman sonra oyunlarda anlık FPS’in 10’a çak...

Gamegaraj Slayer 5-7 (RTX5070 Intel 7 Ultra 255hx) cihazım ilk 2 ay neredeyse sorunsuzdu. Sadece belli bir zaman sonra oyunlarda anlık FPS’in 10’a çak...


Küçüklüğümden beri hayalini kurduğum kasayı, Donanım Arşivi iş birliği ile Game Garaj’dan, Hepsiburada üzerinden Elite s20 AMD Ryzen 5 7500f, 32 GB RA...
| Bluetooth | |
| Genişlik | 359 mm |
| Ağırlık | 2.35 kg |
| Kalınlık | 23.9 mm |
| USB Type-C | |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ethernet (LAN/RJ45) | |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Dahili Grafik Modeli | 11.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| İşlemci Çekirdeği | 6 Adet |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 250 GB |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2021 2.Çeyrek |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.50 GHz |