Dinçerler Kozmetik Tekstil

Dinçerler Kozmetik Tekstil

104 ŞİKAYET
0 TEŞEKKÜR
%12 MEMNUNİYET DÜZEYİ
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...
  • Cevap Yok
  • Cevaplama oranı:
  • Cevaplama hızı:

Dinçerler Kozmetik adında ki art niyetli firmadan nevresim takımı sipariş etmiştim. Yerine paçavralarla dolu iki koli gönderilmiş Tüketici Hakları'na başvurdum lehime karar da çıktı bayramdan hemen sonra icra d…

26 Ağustos

T-shirt sipariş verdim kargom geldi içini açarım ki ne göreyim kullanılmış simsiyah bir mont ayıp. İnsanları kandırıyorsunuz telefonla arıyorum arıyorum açmıyorlar yazıklar olsun.

25 Mayıs

İnternetten Lacoste t-shirt siparişi verdim. Aras Kargo'dan ürünü açmadan teslim aldım. Ürünü açtığımda hem istediğim renkler yoktu hem de ürünler Lacoste değildi. ucuz kumaştan yapılmış ürünler geldi. Faturası…

23 Mayıs

Tshirtmarka isimli firmadan Lacoste marka tshirt aldım sandım ama 5 liralık Nike yazan tshirt gönderdiler.

22 Mayıs

Hakkımı helal etmiyorum yanlış mal göndermişler.

22 Mayıs

İnternet üzerinden Lacoste gömlek diye pazarlıyorlar . 140 TL aracı kargo tarafından kredi kartından çekiyorlar ve karşılığında atlet gönderiyorlar.

17 Mayıs

İstediğim ürün yerine farklı kalitesiz başka ürün gönderildi. Ben sizi Allah'a havale ediyorum. Bu mübarek ramazan ayında Allah sizi nasıl bilirse öyle yapsın. Kul hakkı bu nasıl kalkacaksınız altından?

17 Mayıs

Ürünler farklı geldi para iadesi istiyorum.

16 Mayıs

Facebook'ta arada çıkan bir reklam üzerine 140 TL Lakos 5 adet M t-shirt sipariş ettim fakat gelen tişörtler paçavra. İnanamadım bunun üzerine ‭0 (212) 945 47 33‬ firmayı aradım ulaşamayınca anladım.

12 Mayıs

Sipariş verip ödediğim ürün yerine kalitesi düşük farklı bir ürün gönderilmesi.

07 Mayıs
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları