Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Devecioğlu - Harbinger Devecioğlu Harbinger Ütü Masalarında Eksiklik Ve Defolu

Kemal
19 Mayıs 14:25
45

Bir hafta önce Harbinger marka bir ütü masası satın aldım. İç U sacının biri normal sıkılıkta iken diğeri çok boşluklu olduğu için plastik tutucu oynuyor ve ütü masasına bastırınca yaklaşık 3-4 cm aşağı eğiliyordu. Satın aldığım mağazadan ürünü iade ettim. İade süreci oldukça zahmetli ve tehlikeliydi. Mağazaya teşekkürlerimi ilettim.

Bu hafta bir üst modelini ve biraz daha pahalı olanını tercih ettim. Daha sağlam ve sallanmayan bir model aldım: Alfaboard Harbinger 'yeni nesil' ütü masası. Ancak bu üründe de her iki taraftaki U sacında fazlasıyla boşluk vardı ve ütü masası sağa sola sallanıyordu. Bu sefer ürün değişimi yapmak istedim. Ayrıca yeni aldığım ütü masasının üstünde bulunan tanıtım ve resimli kullanım görselinde ütü bezinin altında sünger olduğu belirtilmesine karşın, bezin altında 5 mm kalınlığında sünger bulunmuyordu. Başka bir ürün daha inceledim ve o ürünün altında da sünger yoktu.

Mağaza içerisindeki teşhir ürününde ütü bezinin altında 5 mm kalınlığında sünger mevcuttu ve tanıtım resminde de sünger gösterilmişti; ancak satın aldığım üründe ütü bezinin altında 5 mm kalınlığında sünger yoktu!

Devecioğlu - Harbinger Devecioğlu Harbinger Ütü Masalarında Eksiklik Ve Defolu
Kemal
21 Mayıs 19:44

Ütü masası bezin altında 5 mm "sünger yok" ve üretici firmanın umurumda değil? Nasıl 2 yıl garantisi var! Yani laf olsun diye mi "garanti" veriyorsunuz! Üretici olarak ürününün arkasında neden durmuyorsunuz!

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Devecioğlu - Harbinger Ürün Yanlış Adres Gönderilmesi Pazarama Mağduriyeti

Koray
17 Nisan 19:48
40
1

Devecioğlu - Harbinger Gimsa Devecioğlu Harbinger Ütü Masası

Gül
16 Şubat 15:27
93

Devecioğlu Shop Çamaşır Kurutmalık

Sibel
13 Şubat 15:23
25
Devecioğlu Shop Çamaşır Kurutmalık
Devecioğlu Shop Çamaşır Kurutmalık
Devecioğlu Shop Çamaşır Kurutmalık

Devecioğlu Shop Ütü Masası Gelmedi Firmaya Ulaşılamıyor!

Mehmet
06 Ocak 21:26
232
Benzer Şikayet Yaz