Toplam çözüm sayısı
..

Dalin Üye Marka

tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.9

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 7.879

Dalin
tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.9  
Müşteri memnuniyet puanı

Kullanıcıların, şikayet sürecini değerlendirirken verdikleri puanlarla hesaplanır.

Detaylı bilgi
 
Son bir yılın verileri
profile-icon
profile-icon

444 şikayet

Şikayet Sıralaması
profile
 • 1görüntüleme
 • 1 gün önce

Dalin Alerji Yapıyor

Hepsiburada'dan aldığım Dalin köpük sabun bebeğimin cildinde ciddi alerjik kızarıklıklar ve sivilcelere neden oldu. Antialerjik olduğunu bildiğimiz halde aldık bu markayı  ama markaya olan güvenimiz zedelendi. Gereğinin yapılmasını rica ediyoruz.

Dalin Alerji Yapıyor
profile
 • 4görüntüleme
 • 5 gün önce

Dalin Konsantre Yumuşatıcı Bozuk Gibi

Dalin lavanta kokulu konsantre yumuşatıcı aldım makinenin gözünde erimiyor gitmiyor topaklanıp kalıyor, kokusu da yok kıvamı bozuk gibi tuhaf jöle gibi markete geri götürdüm hepsi aynıydı bir kez kullanmış oldum geride veremedim gitti para çöp oldu.

profile
 • 0görüntüleme
 • 6 gün önce

Dalin Şampuanı Tarihi Ve Egzama

Çocuklarımın biri 5 diğeri 4 yaşında 04/15/2021 tarihinde aracı kurum tarafından aldığımız Dalin şampuanı çocuklarımızı banyo yaptırdık birkaç banyodan sonra çocuklarımın kafasında egzama tespit edilmiştir bu konuyla alakalı gerekli açıklamayı yapar mısınız ve ben gerekli laboratuvarlarda! Gerekli t...

profile
 • 894görüntüleme
 • 1 hafta önce

Dalin Şampuan Saçımı Kepeklendirdi Ve Cildimi Kuruttu!

Cildimin çok fazla alerjik olması sebebiyle normal şampuan ve duş jelinde çok fazla kimyasal içerik bulunduğu için bir çözüm yolu olabileceği düşüncesi ile Dalin bebek şampuanı aldım.  Dalını uzun yıllardır bildiğimiz ve tanıdığımız üzere bebek ürünlerinde genelde tahriş edici olasılığı düşük ve mü...

Dalin Şampuan Saçımı Kepeklendirdi Ve Cildimi Kuruttu!
Dalin Şampuan Saçımı Kepeklendirdi Ve Cildimi Kuruttu!
profile
 • 71görüntüleme
 • 1 hafta önce
tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Dalin Konsantre Yumuşatıcı Erimiyor

1 ay kadar önce Edirne Merkezde bulunan yerel bir marketten Dalin Konsantre yumuşatıcı deterjan aldım. Özellikle konsantre aldım ki üründen daha az koyup daha uzun süre kullanırım diye. Ayrıca konsantre deterjanların koku olarak kalıcılığı daha fazla oluyor diye düşündüm. Yumuşatıcı gözüne az da koy...

profile
 • 0görüntüleme
 • 1 hafta önce

Dalin Şampuanı Göz Yakıyor

Dalin şampuan aldım 2 çocuğum var birisi 3 birisi 7 aylık gözlerini yakıyor şampuan. İlk defa aldım denemek için maalesef değiştirmek zorunda kalacağım ikisi de ağlayarak banyo yaptı. Daha iyi bir denetimden geçirilip konuya hassasiyet gösterilmesini rica ederim.

profile
 • 77görüntüleme
 • 1 hafta önce
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Dalin Resim Yarışmasında Haksızlık

Dalin resim yarışmasın da haksızlık yaptı. Özellikle 3-6 yaş kategorisinde çocukların yapamayacağı, ailelerin çizdiği resimleri seçmelerini büyük firma olan Dalin'e yakıştıramadım. Bir çok çocuğu üzdünüz. Özellikle belirttik aileler ya da çalıntı olmasın diye, fakat ona rağmen bu tarz resimler seçil...

 • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile
 • 88görüntüleme
 • 1 hafta önce

Dalin Bebek Yağından Şikayetçiyim

1.5 yaşında bebeğime cildi çok kuru diye Dalin bebek yağı aldım ama sonuç hüsran bebeğim hastanelik oldu kaşıntı döküntü kızarıklık sabahı zor etti yavrum bir de hipoalerjenik diyorsunuz sözde şifa olsun diye aldık hastanelik olduk hayal kırıklığı şikayet edeceğim.

profile
 • 40görüntüleme
 • 1 hafta önce

Dalin 23 Nisan Yarışması

Çocuğum Dalin yarışmasını kazandı görünüyor, fakat gönderdiğiniz link bilgileri kabul etmiyor. Bunun gibi kaç kişi aynı sorunu yaşamış. Lütfen çözülsün bu olay çocuk gelip gidip linke bakıyor, yapmaya çalışıyor. Ne kadar üzüldüğünü bir de siz tahmin edin. Bir yarışma yaptınız bari sonucunu düzgün ya...

profile
 • 61görüntüleme
 • 1 hafta önce

Dalin Resim Yarışmasındaki Adaletsizlik

Yarışma yapıyorsunuz ama adaletli olmuyorsunuz.Yazık değil mi oğlumun şevkini kırdınız... Bütün çocuklar emek vermiş kabul onlara sözüm yok fakat benim oğlumun resmi çoğu resimden gayet güzel.Neden seçilmedi? Hediyeyi geçtim neden yayınlamadınız? O bile yeterdi bize...

profile
 • 135görüntüleme
 • 2 hafta önce

Dalin Bebek Yağı Kırmızı Noktalara, Kaşıntıya Ve Tahrişe Sebep Oluyor

Dalin marka bebek yağı. Bir umutla cildimdeki kuruluklara en doğal çözüm olarak düşündüğüm ürün, 3 haftadır inanılmaz kaşıntı ve kızarıklıklara sebep oldu. Hala da da devam ediyor. Vücudum kırmızı noktalarla kaplı, göbek bölgesi, kol ve bacaklarım. Giderek yayılıyor. Önünü alamıyorum. Hayal kırıklığ...

profile
 • 224görüntüleme
 • 2 hafta önce

Dalin Bebek Yağı Alerji Yaptı

Dalin bebek yağı bebeğimin cildini alerji yaptı. Vücudunun her bölümünde kabarma ve kızarıklıklar oluştu. Doğduğu günden beri farklı bir marka kullanıyordum Dalin'i denemek amaçlı kullandık ama hayal kırıklığı. Konu hakkında ivedilikle dönüş bekliyorum.

profile
 • 192görüntüleme
 • 2 hafta önce

Dalin Kabartı Ve Kızarıklık

Dalin bütün ürünlerini 3 çocuğuma kullandım 4. Çocuğum için aldığım bebek yağı 2 büyük boy çocuğuma kızarıklık cildini sivilce kapladı yara bere içinde kaldı başka hiçbir şey kullanmadım için kesince yağı direk korumaya başladı yaraları her yere şikayet edeceğim.

profile
 • 988görüntüleme
 • 2 hafta önce
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Dalin Bebek Şampuanı Bebeğime Alerji Yaptı!

Dalin Bebek şampuanı bebeğimin saç derisini resmen yaktı. Nasıl bir şampuan anlamadım. Mahvetti bebeğimi. Çocukluğumuzun markası diye güvenip almış olduğum şampuandan büyük bir pişmanlık duyuyorum. Bebeğimin kafası yara içinde kaldı. İyileşmesi haftaları buldu. Yazık günah değil mi?

Dalin Bebek Şampuanı Bebeğime Alerji Yaptı!
profile
 • 380görüntüleme
 • 2 hafta önce
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Dalin Şampuan Eksik Gönderildi!

Dalin şampuan 900ml 6 adet yazıp bunun sadece tarafıma 1tanesi gönderildi. Bu nasıl bir rezalet acil çözüm istiyorum! Bu pandemi döneminde bunun iadesi için de kargoya gitmem. Gerekirse tarafımdan alınacak... CİMER'e de yazacağım bu rezalet durumu!  

profile
 • 325görüntüleme
 • 2 hafta önce
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Dalin Eksik Ürün Gönderdi

Dalın set sipariş verdim açıklamada yazdığı gibi gelmedi şampuan 120 ml yerine 100 ml bebek yağı 200 ml yerine 100 ml pudra gönderilmemiş insanları yanıltıyorlar. Para verip alıyoruz açıklamada yazanla gönderdiklerinin hiçbir alakası yok..

Popülerkarşılaştırmalar  
Ziyaretçi tercihleriyle oluşturulmaktadır.
Dalin
ile
Uni Baby
Dalin
ile
Mustela

Yeni karşılaştırma

ile

Marka Profili

subscribe Dalin, 9 yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100

Dalin

Dalin Hakkında

Dalin 1983 yılından bu yana çocuk şampuanı ve bakım yağları dendiğinde akla gelen ilk markalardan biridir. İlk olarak şampuan, yağ ve pişik kremi ürünleri ile piyasaya giriş yapan Dalin, ilerleyen süreçte ürün gamını genişletmiştir. Dalin’in ürünlerinde kullandığı maddelerin tümü AB Kozmetik Tüzüğü’ne uygun olarak seçilir. Güvenilirlik ve kalite ilkelerine sadık kalmak adına hayli titiz ve özenli bir çalışma sürdüren marka, yıllardır ebeveynlerin çocukları için güvenle tercih ettiği ürün çeşitlerine sahiptir. Dalin, ürünlerinde kullandığı tüm içerikleri, lider ve uluslararası tedarikçilerden sağlar. Formüllerinde ise güvenilir ham madde bileşenlerini kullanan Dalin’in formüllerinin saflığı klinik olarak da birtakım testlerden geçer. Tüm Dalin ürünleri Uluslararası İyi Üretim Prosesleri rehberliğinde üretilir. 1983 yılından beri güvenle kullanılan marka, ebeveyn ve bebeklerin ihtiyaçlarına uygun olarak ürün gamını her geçen gün daha fazla genişletmektedir. Dalin markası ve Dalin markalı ürünler ile ilgili daha fazla fikir edinmek isterseniz sayfamızda yer alan Dalin yorumlarını incelemeyi unutmayın!

Geniş Ürün Gamı ile Bebekler İçin Dalin…

Dalin’in sunmuş olduğu geniş ürün yelpazesinde bebeklerin gereksinimlerine ve onların hassas ciltlerine uygun pek çok ürün bulunmaktadır. Dalin şampuan markanın en bilinen ürünlerindendir. 1983 yılında faaliyetlerine ilk olarak başladığında ürün seçkisinde şampuan da barındıran marka, o yıllardan günümüze Dalin şampuanları çocukların hassas ciltleri ile buluşturuyor. Bunun yanı sıra Dalin bebek yağı ve pişik kremi de Dalin’in ilk kurulduğu yıldan beri hayatımızda. Dalin’in kuruluş yılını takip eden ileriki yıllarda hayatımıza kattığı ürünlerden bazıları ise; kremli şampuan, sabun, pudra, göğüs pedi, kolonya, kulak çubukları, deterjan & yumuşatıcı, ıslak havlu, pompalı şampuan, sinek kovucu, vazelin, granül sabun, konsantre yumuşatıcı, alt değiştirme bezi, şampuan ve köpük sabun, %98 doğal içerikli şampuan gibi ürünlerdir. Eczacı Adil Karaağaç tarafından kurulan Dalin markasının ürünlerinde tıpkı bir ilaç titizliğinde çalışılır. Bu da ürünlerin içeriklerinin temiz olması ve kaliteli ham maddeler kullanılmasından bellidir. Nesillerdir ebeveynlerin çocukları için tercih ettiği markalardan biri olan Dalin, bebek şampuanıyla bugün %50’ye yakın pazar payıyla Türkiye’nin bir numaralı bebek şampuanıdır.

Dalin İletişim Kanalları Nelerdir?

Bebek bakımındaki uzmanlığını, saç bakımından cilt bakımına, annelere özel ürünlerden bebek çamaşır bakımına kadar genişletmiş olan Dalin, geniş ürün yelpazesiyle pek çok gereksinime çözüm sunuyor. Dalin ürünlerin içerikleri ve daha fazla konudaki merakınızla ilgili olarak arzu ederseniz firmayla irtibata geçebilirsiniz. Dalin iletişim kanalları arasında; Dalin danışma hattını arama, web sitesinde bulunan iletişim formunu doldurma veya sosyal medya kanallarından iletişim sağlama alternatifleri yer almaktadır. Ayrıca her türlü konudaki Dalin şikayet ve yorumlarınızı sayfamız üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Dalin iletişim numarası nedir?

Dalin iletişim numarası 0850 622 62 60’tır.

Dalin ürünlerinin içeriklerine güvenebilir miyim?

Dalin markalı tüm ürünleri dermatolojik olarak test edilmiştir. Bu ifade, kozmetik bitmiş ürünün dermatolog gözetimi altında gönüllü deneklerce kullanılarak değerlendirilmesi ve ürünün herhangi bir cilt uyumsuzluğu göstermemesi halinde kullanılan bir ifadedir.

Ürünlerde bulunan parfüm alerjiye neden olur mu?

Parfümler genel olarak sentetik ve doğal yağların karışımından elde edilen koku verici içeriklerdir. Ürün içinde kullanılacak parfümler özel olarak seçilir. Parfümlerin alerjiye neden olup olmayacağını kesin olarak söylemek her zaman mümkün değildir. Her ne kadar parfüm içerikleri alerji yapma riski en az olan ham maddelerden seçilmiş olsa da alerji yapma ihtimali olasılık dahilindedir.

Dalin ile ilgili daha farklı bir sorum var.

Dalin hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.