BioGaia

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1
Son 1 yılın verilerine göre oluşturulmuştur.
BioGaia ile ilgili bir şikayetin mi var?
62 Şikayet
Şikayet Sıralaması
profile
2.558
1 hafta önce

Biogaia Gaz Damlası Çocuğu Daha Gazlandirdi

Doktor tavsiyesi üzerine gaz için aldığımız Biogaia damla bebeği daha beter yaptı çocuk morarıyor kıvranıyor verdiğim paraya acımıyorum çocuğuma yazık bu mu en etkili gaz damlası herkesin dilinde çok iyi diye hiç de iyi değil şikayet sayfasını okuyunca daha iyi anladım.

  • profile
1 Destekçi
profile
950
1 hafta önce

Biogaia, Sabsimplex Gaz İlacı Sorunu

Biogaia sab simplex ve benzer ilaçlardan bıktık, bebeğin gazını rahat atsın diye aldık, nasıl bir ilaç, bildiğin bebeğimiz 18 saat uyku uyuyamadı sancı üzerine sancı, ben baba olarak 1 damla içtim bende bile hiçbir şikayetim yokken karnımda ağrılı sancı oluştu. En iyisi bebeği egzersizlerle gazını ç...

profile
26
1 hafta önce

BioGaia Kullandım Sonucu Hüsran

Bu gaz damlasını kullandığımızdan beri dakikasında çocuk çığlık çığlığa paramı firmadan geri istiyorum. Çok az gazı olan oğlumu geceleri uyuyan oğlumu gaz sancısından uyutmadı daha beter gaz yaptı, defalarca gazını çıkarmamamıza rağmen gazı bitmiyor. 

profile
206
1 hafta önce

BioGaia Ürünün İşe Yaramaması

Ürün hiçbir işe yaramadı. O kadar para verdik çocuğa hiç faydası olmadı. Bu kadar para verip de işe yaramadığını görmek insanın zoruna gidiyor. Küçücük kutuya 240 TL para verdim. Yazık günah ya bu devirde bu para bizler için büyük rakam. Bana iyi ders oldu bu.

profile
307
2 hafta önce

Biogaia Gaz Damlası Hiçbir İşe Yaramadı

Bu ilacı kullandığımdan beri çocuğumda inanılmaz sancı yaptı. İlave olarak dünyanın parasını verdik. Paramız çöpe gitti. Burada bu damla hakkında yazılanlara bakıyorum, firma numara paylaşmış dönelim diye. Pardon da biz mi döneceğiz?

profile
306
2 hafta önce

BioGaia İade Kabulü Yok

Biogaia 1x10(8) cfu/5 damla süspansiyon ilacını aldım. Eve geldiğimde aynı ilacın olduğunu görünce iade etmek istedim, ilacın kapağını bile açmadan aynı verdiği gibi iade etmek istedim, üzerine yazı dahi yazmadı aynı şekilde iade alacaktı, dolap ürünü diyerek geri almadı. Yarım saatte ilaç mı bozulu...

profile
388
2 hafta önce

Biogaia Gaz Giderici İlaç

Bioagia denilen gaz giderici ilacı aldık bebeğim günde en az 4-5 kez kakasını yapardı gazı var diye doktor verdi ilacı verdikten sonra bebeğim gün boyunca artık tuvaletini yapamıyor bunun içinde ne var verilen ilaç nedir hiçbir yerde güzel yorum yok. Bebeğe günah, ben aldım pişmanım.

profile
320
3 hafta önce

Biogaia Neden Aparatsız Ki?

Bebekler için Biogaia diye bir gaz ilacı üretmişler. Yani ilacı damla şeklinde içirirken çocuğun çektiği işkencenin haddi hesabı yok, bir aparat yapamaz mıydınız? Çocuğun sancılarını hafifletelim derken, travma yaşatıyoruz resmen. Çok kötü bir durum maalesef.

Biogaia Neden Aparatsız Ki?
profile
45
3 hafta önce

BioGaia Kullanmadığımız Gün Daha Rahatız!

Bebeği kıvrandıran damla. Doktor tavsiyesi ile aldığımız ilaç bebeği gece sabaha kadar ağlattı. Yazık o kadar para veriyoruz karşılığı daha beter oluyor. En güzeli anam babam usulü sırt sıvazlayıp gaz çıkarması.

profile
Ali
630
3 hafta önce

Biogaia Gaz Damlası Sorunu

Çocuğumun biraz daha rahat etmesi için aldığım bu ürün gaz damlası yarım saatte bir sancı çekmeye başladı nasıl etkisinden kurtulur çocuğum bulamadım yazıklar olsun gecenin bir yarısı acı çekiyoruz.

profile
2
02 Ocak

Biogaia Damla Çocuklarda Yan Etkisi

Kolik şikayeti üzerine hastaneye gittik ve doktor biogaia damla tavsiye etti her gün 5 damla veriyoruz ve damladan sonra bebeğimizin daha fazla sancılandığını fark ettik. Biraz araştırınca da herkesin aynı şikayeti olması çok düşündürücü... Fiyatı da cabası

profile
37
02 Ocak

BioGaia Parası Çok Miktarı Az

3 hafta da bitti ilaç o kadar para verip aldık 1 ay bari sürseydi kullanımı gerçekten yazık bir hafta daha kullanmam gerekmez miydi miktarı neden bu kadar az anlamadım kullanımda bir hata yapmadım günde 5 damlanın dışına çıkmadım geri dönüş bekliyorum.

profile
10.699
01 Ocak

BioGaia Bu Damla İyice Gaz Sancısı Yaptı

Biogaia marka gaz damlasını bebeğimizde kullanmaya başladığımızdan beri bebek gaz çıkarmakta zorlanmaya başladı. Bu ilaç söz de gaz çıkaracakken iyice gaz yaptı. Bu kadar da olmaz gerçekten ayıp!3. Kullanıştan sonra damlayı bıraktım ve bebek rahatladı.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile
62
28 Aralık 2022

BioGaia Daha Çok Gaz Sancısı Yapan Damla

Resmen yazacak bir şey bulamıyorum 6 haftalık kızım için aldım gaz damlası diye çocuk resmen daha fazla acı çekmeye başladı. Geceleri uyuyan çocuk şimdi sabaha kadar çığlıklar içinde ağlıyor. Verilen para neyse de çocuğumun sağlığını bozup ağlatan bir damla ne için satışa konulur ki yazık.

profile
458
26 Aralık 2022

Biogaia Bio Gaia Damla Bebeğimi Resmen Kıvrandırdı

Bio gaia damla Çocuğumu mahvetti gazı gidersin diye aldık çocuk daha beter oldu. Gazdan kıvranıyor sabaha kadar çatlamaya başladı çocuk. Böyle bir şey olabilir mi? Hem bir işe yaramıyor hem de 5 günde bitiyor damlar 25 damla damlattık bitti. 240 liraya aldım ben bunu. Zaten ufacık şişesi var hem de ...

profile
1.168
22 Aralık 2022

BioGaia Gaz Sancısı Yapan İlaç

Bu ilacı acil doktoru çocuğuma gaz sancısı için verdi ardından da takipli olduğumuz doktorumuz verdi. İlacı çocuğuma verdiğimden beri acı çekiyor asla rahatlatamıyorum ve rahatlatmak için Herhangi bir bilgi de bulamıyorum. Çocuğum acı çeker gibi sürekli çığlık çığlığa ağlıyor, kötü bir ilaç.

profile
14
1 hafta önce
Sadettin Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
239
1 hafta önce
Hakan Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
1.029
3 hafta önce
İlker Şikayetini Yayından Kaldırdı

Marka Profili

BioGaia marka profilini oluşturdu.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %91
Marka Karnesini Gör

Marka Profili

BioGaia marka profilini oluşturdu.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %91
Marka Karnesini Gör