Doğan sonuçtan memnun
Çözüldü

Doğan
27 Ağustos 2025 10:44
51
Doğan Şikayetini Yayından Kaldırdı

2024 Temmuz ayında aldığım evin içinde bulunan Viessmann marka klimaya (garantisi devam etmekte) soğutmuyor arızasıyla servis çağırdım. Servis kontrol ve gaz basmadan sonra arıza giderildi diye gitti. Ertesi gün tekrar soğutmuyor diye yine çağırdım. Bu saatten sonra yaklaşık 10 sefer servis geldi. ...

Klimam takıldı ancak fatura ve belgesi verilmedi. Takan kişiden istedim; garanti belgesini vermedi. Lütfen yardımcı olun. Antalya Kepez'de bir klimacı taktı ve fiyatta anlaştık. 20.500 TL'lik klimayı taktıktan sonra 'Ben yanlış hesapladım, 2.500 TL daha istiyorum. Vermezseniz garanti belgesini verme...
| Filtre | Hava Filtresi |
| Derinlik | 190 mm |
| Genişlik | 773 mm |
| Gaz Türü | R410A |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Yükseklik | 250 mm |
| Isıtma Tüketimi | 1 kW |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Isıtma Kapasitesi | 11.260 BTU |
| Soğutma TÜketimi | 0.995 kW |
| Soğutma Kapasitesi | 10.918 BTU |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| Soğutm Verimliliği | A++ |
| İç Ünite Gürültü Düzeyi | 55 dB |
| Dış Ünite Gürültü Düzeyi | 62 dB |