Pinpoz.com

Pinpoz.com

12 ŞİKAYET
0 TEŞEKKÜR
%0 MEMNUNİYET DÜZEYİ
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...
  • Cevap Yok
  • Cevaplama oranı:
  • Cevaplama hızı:

Mobil ödeme yaptım www.pinpoz.com adlı site mağdur etti. 200 TL işlem yaptım ödemeyi yapmıyor. Kesinlikle ödeme yapmıyor ve siteden mağduriyetimizi şikayet edebileceğim her yere taşıyacağım.

03 Şubat

Pinpoz.com'dan mobil ödeme bozdurma yapacaktım 100 TL'ye 60 TL mesajı onayladım ödeme gerçekleşti ama canlı destekten engellediler ödeme yapılmadı. Ne yapsam da konuşmayı açamadım.

18 Ocak

Pinpoz param gitti. Tüm şikâyetleri yapacağım. Zor durumda olana bir de onlar vuruyor. Para ödemesi yapmıyorlar. Hiçbir yerle bağlantınız yok paranız gitti.

08 Kasım 2018

Dün 100 TL mobil ödeme yaptım canlı destek kapandı engellendi.

08 Eylül 2018

Mobil ödeme bozuyoruz diye kandırıyorlar ve engel atıyorlar beni kandırdılar gerekli merciler işlem niye yapmıyor böyle sitelere gerekirse savcılığı da şikayette bulunacağım...

04 Eylül 2018

Pinpoz.com sitesi mobil ödeme yoluyla TL'mi aldı. Paramı yatırmadı. Mahkemeye vereceğim. Bu soysuzlara baştan diyorum. Bir de "ihtiyacım var biterim yatmazsa" diye, "yok efendim yatar efendim" sonra düşürüyorla…

28 Ağustos 2018

200 TL'lik mobil ödeme yapmama rağmen pinpoz gerçekleşmedi ve beni engellediler hemen konu hakkında gerekli yerlere başvuracağım ve insanları bu kadar kullanmanın kolay olmadığını öğrenmelisiniz.

28 Ağustos 2018

Pinpoz.com 100 TL mobil ödeme bozdurdum fakat ödeme yapılmadı, müşteri temsilcisi de engelledi beni. Siber suçlarla mücadele emniyet dahil gerekli tüm mercilere başvurdum. İnsanları kandırmak bu kadar kolay olmamalı. Cezasını bulur inşallah.

15 Ağustos 2018

Pinpoz.com denen siteden mobil ödeme bozdurmak istedim. 100 TL onay mesajını çektikten sonra beni engellediler, paramı vermediler. BİMER CİMER BTK neresi olursa sizin peşinizi bırakmayacağım. Herkese ifşa edeceğim sizi.

10 Ağustos 2018

Pinpoz.com sitesi tam bir art niyetli ve mobil ödeme yapacağım diye insanları kaldırıyorlar. Mobil ödenen gerçekleştirdim, hesabıma ödemeyi geçirmediler.

03 Ağustos 2018
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi Yorum Yap

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları