Orva Expigment %4 Kremi Yüzümde Şiddetli Kızarıklık Ve Pullanma Yarattı




Orva üretimi Expigment %4 kremi yaklaşık bir hafta önce eczaneden, güneş lekelerim için satın aldım. Yüzümdeki lekeler çok hafifti, yalnızca akşamları yüzüme sürdüm ve gündüzleri de gün boyu düzenli olarak güneş koruyucu kullandım. Ancak ilacı kullanmaya başladıktan kısa süre sonra yüzümde yoğun kızarıklık, lekelerde belirgin koyulaşma ve pul pul dökülme oldu, şu an yüzüm çok kötü bir halde.
Sorun ortaya çıktıktan sonra eczaneye gittiğimde, eczacı bu durumun kendisiyle ilgili olmadığını, konuyu firma ile görüşmem gerektiğini söyledi. Bu süreçte hem ortada muhatap bulamıyorum hem de yarın başlayacağım tedavi için ciddi masraflara girmiş durumdayım.
Bu kremin bu kadar ağır yan etkileri olacaksa bu şekilde rahatlıkla satılmaması gerektiğini düşünüyorum. Yüzümde oluşan bu hasarın tedavi edilmesini, tedavi sürecinde oluşan maddi giderlerimin karşılanmasını ve şikayetim hakkında tarafıma yazılı ve net bir açıklama yapılmasını istiyorum.
















