Kripto Katılım

Kripto Katılım

21 ŞİKAYET
0 TEŞEKKÜR
%3 MEMNUNİYET DÜZEYİ
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...
  • Cevap Yok
  • Cevaplama oranı:
  • Cevaplama hızı:

Kripto Katılım neden beni kandırdın sana inandım 50 000 bin TL yatırdım neden paramı göndermiyorsun telefon ve internet sitesini kapatmışsın ne yapmaya çalışıyorsun sonuç ne olacak açıklama bekliyorum.

08 Haziran

Kripto Katılım para çekme onay bekliyor. Neden ödemeleri yapılmıyor? Golden-case.net'e web sitesine girersiniz, takip edin. Kripto Katılım para çekme onay bekliyor? Neden açmıyor? Mağdur olmak istemiyoruz. Artı…

24 Mayıs

Ne zamandan beri telefon ediyorum açan yok, maile cevap veren yok. Ödeme yapanda yok bu kadar insanın günahına girmek kolay mı?

18 Mayıs

A** P**, E** B** isimli şahıslar bunlar. Şu anda hiçbir muhatap yok. Paralarımızla beraber sırra kadem bastılar. Çok mağduruz. Toplu bir şekilde işlem başlatacağız inşallah.

16 Mayıs

Ödeme yapmıyorlar, telefona çıkmıyorlar. Bende bugün savcılığa şikayette bulundum. Bütün banka hesap no. 'ları, telefonları konuşmaları ve yazışmaları verdim. Boş bırakmayacağım sonuna kadar gideceğim. Görsünle…

12 Mayıs

Siteye giriş yok, telefon çalışmıyor. Kimse yok.

11 Mayıs

Kripto Katılım paramızı aldı ödeme yapılmıyor, internet sitesi kapalı hesapları da göremiyoruz, telefonlar açılmıyor, maillere bakılmıyor. Şu an bir avukat ile görüşeceğim artık hukuk yolu ile hakkımızı arayaca…

10 Mayıs

Kripto Katılım ile 10 gündür irtibat kuramıyoruz, bunlarda mı kaçtılar acaba, eğer halen yurt içindeyseler, savcılığa gitmek gerekiyor sanırım.

09 Mayıs

Kripto Katılım 1 haftadır ödeme yapmıyor ve son 2 gündür web adresini kapattı.

09 Mayıs

Kripto Katılım şirketi 2 haftadır tarafıma para ödemesi yapmıyor. Şirket telefonu kapalı yetkili ortada yok internet sitesi kapalı.

09 Mayıs
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları