Yüksel sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Daikin Klima Aras Klima Şikayet

Yüksel
15 Ağustos 2024 09:58
1.237




İzmir Westpark Profilo mağazasından 10 gün önce 28500 lira vererek 12000'lik Daikin klima aldım. Bir haftada eve teslim ettiler fakat montaj için bir haftada olur denmesine rağmen servis toplamda 25 gün sonrasına gün verdi. Tam bir kötülük olan bu durumun telafisi için de hiçbir şey yapılmıyor.

Hava uzmanı Daikin 1 ay sonrasına montaj günü veriyor. Piyasa fiyatından daha fazla para ödüyorsunuz ve kendi paranızla rezil oluyorsunuz. Nasıl ama ne ahlaki kurallara sığar, diğer firmalar 24 saat içinde montaj garantisi veriyor. Bizim hatamız size güvenmek, yazıklar olsun Daikin.
| Filtre | İyonizer ,Fotokatalitik Arındırıcı |
| Derinlik | 372 mm |
| Genişlik | 798 mm |
| Sessizlik | 1 |
| Gaz Türü | R-32 |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Yükseklik | 295 mm |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Isıtma Kapasitesi | 17.050 BTU |
| Soğutma Kapasitesi | 12.000 BTU |
| Isıtma Verimliliği | A+++ |
| Soğutm Verimliliği | A+++ |
| İç Ünite Gürültü Düzeyi | 57 dB |
| Dış Ünite Gürültü Düzeyi | 61 dB |