Brown Tea

Brown Tea

5 ŞİKAYET
0 TEŞEKKÜR
%0 MEMNUNİYET DÜZEYİ
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...
  • Cevap Yok
  • Cevaplama oranı:
  • Cevaplama hızı:
Şikayet Konuları

Brown tea adlı çayı 4 hafta önce satın aldım. Bana ayda en az 4 kilo ile 12 kilo arasında kilo kaybı yaşarsınız 6 kilo garantisi veriyoruz gibi cümleler sarf edildi. Çayı kullanmaya başladım çok sıkı bir diyetle beraber bırakın 4 kiloyu 2 kilo zar zor verdim. Satmadan ö…

15 Temmuz BatuhanBatuhan 5.557

Bende Brown tea çayı kullandım, önce kilo verdim bırakınca fazlasıyla iştahımı açtı ve verdiğimden fazla kilo aldım artı sürekli baş dönmesi ve kalp çarpıntısı yaptı hiç memnun kalmadım. Çok çabuk bozulduğu içinde zehirlendi, parayı geçtim sağlığımıza yazık.

27 Haziran DuyguDuygu 8.218

Ürünü sipariş edeli 6 gün geçti ve ürün hala gelmedi kargo şirketini aradım ama detaylı bilgi alamadım sadece gecikmede olduğu söylendi. Sorun sizinle alakalı mı yoksa kargo şirketi ile mi alakalı bilgilendirirseniz sevinirim çünkü 3 gündür evde kargo bekliyoruz.

14 Haziran SeyhanSeyhan 10.140

Her yerde gördüğüm reklamlara aldanarak bende sipariş verdim ama kilo vermek yerine kilo aldım, üstelik aşırı bir kafa ağrısına maruz kaldım, baş ağrısı demiyorum özellikle kafam komple zonkluyordu, bir de mide bulantısı, iade istedim kabul edilmedi.

30 Mart FatoşFatoş 15.583 1

Brown tea çayını 1 aydır kullanıyorum. Bütün kurallara uymama ve her gün düzenli olarak içmeme rağmen sadece 1,5 kilo verdim. İştahımda hiçbir azalma olmadı ve beklediğim etkiyi göstermedi. Tam bir hayal kırıkl…

21 Mart HandeHande 16.095

Brown Tea kullandım hiçbir işe yaramadı. Reklam amaçlı Face'de fotoğraf koymuşlar ayda 10 kg. -20 kg diye saçmalık. Yetkilisiyle görüştüm. Herkesin metabolizması farklı diyor. Saçmalık. Diyet ve sporsuz zayıflatan bir sistem yok. Paranızı alana kadar.

07 Temmuz 2018 HaticeHatice 29.278 2

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi
Yorum Yap

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları