Başakşehir Belediyesi

Başakşehir Belediyesi

%6 MEMNUNİYET DÜZEYİ
%0 TEŞEKKÜR ORANI
25 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

Oturduğum sitede gece 1'de makine indiriliyordu vinçle çağrı merkezi zabıta yönlendirdiğini söyledi ama gelen giden olmadı. Sağ olsunlar bütün gece gürültüyle oturdum.

02 Haziran

Başakşehir güvercinte Mah Göztepe şok yapılan kentsel dönüşüm esnasında yollarımızın eşilip zarar görmüştür. Acil olarak ilgilenmesini rica ederim.

24 Mayıs

Bayramtepe - orta mahalle arası otoyol üzerinde üst geçit ya da trafik ışığı olmadığından her gün karşıdan karşıya geçmeye çalışan yüzlerce insan ölümle burun buruna. Konuyla ilgili birimleri göreve davet ediyo…

18 Mayıs

Çınar kolejinin yanındaki sedir sokak ve çevresi villalarda aşırı derece sinek sıkıntısı var. Sinek ve haşere kaynıyor burası. İlaçlama yapılmasını talep ediyorum gerçekten çok mutlu oluruz her yer sinek ve siv…

16 Mayıs

Başakşehir'de inşaat firması inşaat molozlarını sağa sola döküp üstünü toprakla örtüyor. Konuyu belediyeye bildirdiğimizde belediye pek umursamıyor.

14 Nisan

Güvercin Tepe'de sadece son evler de imar yok. Hiçbir şey belli değil. Bu konuda bize uzun süredir bilgi verilmesini bekliyoruz.

26 Mart

Eşim defalarca sokaktaki köpeklerinin saldırından dolayı eve gelemiyor. İlla ölmesi mi gerekiyor ilgilenmeniz için? Yeter artık, bir şey olur ise bunun hesabını ödersiniz.

21 Mart

Kiracıyım, mal sahibim su saatini değiştirdi. 4 aydan beri 300, 400 teminat bedeli ödüyorum. Bu teminat bedeli nedir ve kimin ödemesi gerekiyor? Bana yardımcı olur musunuz?

23 Şubat

Ben engelli bir vatandaşım, pazar günkü yağmurlu havada Bahçeşehir Gölet mevkiinde aracımı park etmeye çalışırken yerdeki kapanı görmedim, anlamsız bir yerde belediye kapan koymuş. Senelerdir orası park alanı o…

05 Şubat

Başakşehir Belediyesi destek kart konusunda sağlıklı tespitler yapamamaktadır. İhtiyacı olmayan insanlar yardım alırken ihtiyacı olan insanlar yıllarca bekletilip uzun vadeli komik rakamlarla avutulmaktadır. Be…

31 Ocak

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön