Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G Ayıplı!



Xiaomi resmi 14 Pro+ cihazımda yaklaşık 12 saattir “Gboard – kullanılabilir dokunmatik klavye” bildirimi durmadan ekrana geliyor. Dakikalar bile geçmeden tekrar tekrar beliriyor ve telefonu kullanırken ciddi anlamda rahatsız ediyor. Cihazda bu sorun ortaya çıkmadan önce özel bir ayar değişikliği ya...

Xiaomi Note 14 Pro 12/512 Türkiye garantili bir cihaz kullanıyorum. Son sistem güncellemesini yükledikten sonra telefonumda kasma ve donmalar başladı. Özellikle tuş kilidini açarken ve kamerayı açmaya çalıştığımda cihaz takılıyor, geç tepki veriyor ve telefonu kullanmak zorlaşıyor. Bu sorun tamamen...

02.12.2025 tarihinde Epttavm üzerinden internetten, banka kartımla Xiaomi Redmi 14 Pro 5g 512 GB 12 GB RAM cep telefonu satın aldım. Sipariş numaram PTT-S4U8MJ524-****25 olmasına rağmen, ürünün faturasını bir türlü tarafıma iletmediler. Vergi dairesine bildirimde bulunulmadan faturamın gönderilmesi...
Epttavm üzerinden Ethereum Teknoloji satıcısından Xiaomi 14 Pro 12 GB 512 GB mor renk telefon siparişi verdim. Ürünün kutusunun üzerindeki görselde mor renk görünmesine rağmen, kutuyu açtığımda içinden siyah renk telefon çıktı. Sadece rengi kontrol etmek için kutuyu açtım, ürünü kesinlikle kullanmad...

Merhabalar. Geçtiğimiz ayda Redmi Note 14 Pro 12+512 GB olan telefonu aldım. Telefon kurulumunu yaptıktan sonra oyun grafik ayarlarını düzeltmek için FC Mobile'a giriş yaptım. Grafik ayarlarını yükseltince cihaz veya oyun tarafından desteklenmiyor diyor. Eski telefonum Redmi Note 12 Pro 8+256 GB ola...

Bugün Xiaomi Redmi 14 Pro 12 RAM alacaktım. 5G'siz. Akıllı saat ile beraber daha dün 100 TL'ye kulaklık, 200 TL'ye smartband ekleniyordu. Bugün yok. Acil dönüş bekliyorum. Yaptığınız hiç hoş değil. O kampanyalara göre paramı ayarladım. Lütfen dönüş yapar mısınız en kısa sürede?

Xiaomi 14t Pro cihaz aldım ve cihaz şarjdayken aşırı ısınıyor. Mobile legend diye bir oyun var 5 senelik telefonda oynayabiliyorken bu telefonda kasıyor şarjda oynarken patlayacak kadar ısınıyor. İade etmek istedim fakat 20 gün cihaz kalabilir diyorlar. Xiaomi 12 t zamanında kullandım o telefonda k...

Mi.com.tr'den aldığım Xiaomi 14T Pro Titanyum renk 12 GB + 256 GB cep telefonu için tanımlanan hediye kuponu aktifleşmiyor. Kuponun aktifleşmesi için ne yapmam gerekiyor?
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.73 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 4880 mAh |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 12 GB |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 (SM8650-AB) |
| Ekran Cözünürlügü | 1440x3200 (QHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 32 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 4320p (Ultra HD) 8K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 50 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 50 MP |