Shazili Hazır Türk Kahvesi

Shazili Hazır Türk Kahvesi

0 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...
  • Cevap Yok
  • Cevaplama oranı:
  • Cevaplama hızı:

Bu zamana kadar üretilmiş en güzel kahve bence müthiş bir tadı var. Lakin artık piyasada bulamıyoruz. Bu kahveyi içtikten sonra diğerleri artık bana kötü geliyor. Lütfen tüm marketlere dağıtımını yapınız.

09 Haziran 2016

Hayatımda içtiğim en lezzetli içecek olan Shazili Chai Latte satıştan neden kaldırıldı? Shazili'nin sitesine de mail attım fakat cevap yok. Ürünün tekrar satışa çıkmasını istiyorum ya da neden kaldırıldığını öğ…

07 Haziran 2016

Aldığım yeşil kahvenin içi boş çıktı. Helal etmiyorum.

15 Aralık 2015

Çok beğendiğimiz Shazili hazır tük kahvesi artık piyasada kalmadı, çok mağduruz her gün severek bir tane içerdik ofis olarak şimdi biz ne yapacağız.

04 Aralık 2015

Trabzon'dan büyük bir marketten aldığım Shazili Hazır Türk Kahvesi'nin içinden plastik parçası çıktı. Resmini çektim firmaya mail de attım ama özür dahi yok. Artık ne içiyorsak daha almam.

14 Mayıs 2015

Afyonkarahisar Shazili bayisinden almış olduğum ürünlerin son kullanma tarihi geçmiş olup bayisi ve fabrikasına döndüğüm halde iadesini kabul etmiyor.

29 Aralık 2014

Shazili sütlü kahve aldım. On ikili olduğu yazıyordu. Bende toptan aldım. On ikili parası ödedim. Fakat bazı paketlerde 10 tane çıktı.

16 Aralık 2014

Shazili Hazır Türk Kahvesi'nin iadesi günü geçmiş ürünü var ama kimse almaya gelmedi. Ben ürününü iade etmek istiyorumm çünkü Sağlık Bakanlığı'ndan ceza yemek istemiyorum. Bir yetkilinin ulaşmasını istiyorum. S…

25 Ağustos 2014

Ben Bağlar Gıda'dan Mustafa Bağlar. Shazili Hazır Türk Kahvesi kahvelerim var ve bir türlü iade gerçekleştiremedim, çünkü bir yetkili, bir toptancıyı yetkilisini bulamadım. Bunları iade etmek istiyorum çünkü Sa…

02 Haziran 2014

Duygu'nun Teşekkür Mesajı

konuyla ilgili alakalarından dolayı teşekkür ederim

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

23 Kasım 2013
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları